SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 24 lutego 2014

Rustykalna biel

 
Z czasem, czy może modą i trendami czy zwyczajną tęsknotą do przeszłości, patrzę na wnętrza w jakich są drewno, len, emaliowane naczynia w tym durszlaki, ocynkowane balie czy miski. Pojemniki czy szafki z metalu i cynku. Mam też pewną trudność w jasnym określeniu stylu. Czy to już vintage, a może jeszcze skandynawski albo i też dość surowy bo rustykalny... Sama nie wiem. Czasem jest to bez znaczenia. Innym razem przekonują mnie jedynie fakty związane z przenikaniem się stylu na siebie i powstająca w ten sposób śliczna przestrzeń w domu. Białe wnętrza, miękkie rustykalne tekstury z wyblakłymi kwiatami, zabytkowa pościel i świeżutka, nowiutka bawełna :) Kocham to. Ten zapach wiatru w tkaninach. Drewno dodaje ciepła i nie jest ważne czy jest pomalowane czy też i nie jest. Jest doskonałym kontrastem do miękkich tkanin o jakich wspomniałam. A wszystko to daje estetyczny wygląd, świeżość i wygodę połączoną z komfortem. 


 


 


                                                                               zdjęcia: Bobedre 

9 komentarzy:

 1. Wszystko bardzo ładne, tchnie spokojem i beztroską a najpiękniejsze te białe pieski, które leżą na sofach! Można powiedzieć, żetworzą harmonijną całość z całym wyposażeniem domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. najbardziej podoba mi się drewniana podłoga i belki w suficie
  pozdrawiam i zapraszam do http://myfirsthome-hanna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham biel miłością wielką! W tym wnętrzu wszystko jest jak dla mnie stworzone. Belki drewniane i taras skradły me serce!
  wprowadzam się od razu:)
  pozdrawiam słonecznie
  ps.u mnie już wiosennie na blogu

  OdpowiedzUsuń
 4. To co lubię, biel, czerń i drewno , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. To wielka i trudna, wbrew pozorom sztuka ,tak połączyć te style, o których piszesz. Połączyć w taki sposób, żeby czuło się ten ulotny i niepowtarzalny klimat. Śliczne zdjęcia (szczególnie trzecie bo podłoga jak u mnie w kuchni:)))))
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudnie! mogłabym się tam wprowadzić do razu:):) Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 7. :)))))))) lubię wpadać tutaj i cieszyć oczy takimi zdjęciami :)
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie najbardziej do gustu przypadł ogród,jest cudny!

  OdpowiedzUsuń