SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 24 listopada 2014

Bożonarodzeniowe ozdoby ze sklepu pod nazwą Las II


Ty chyba nie wiesz co robisz -  rzekł znajomy, gdy wspomniałam o dzisiejszym wpisie... "W Scandiconcept,  sklepie z ozdobami w skandynawskim stylu masz co potrzebne i gotowe, czyli wszystko z głowy. Więc po co robisz, dłubiesz, szyjesz, sklejasz, tniesz czy wycinasz...? " Właśnie, po co ?  Otóż własnoręcznie z robienie wianka czy stroika to zapewniony angaż całej całej naszej Rodziny. Takie chwile to dla nas celebra tygodnia :) Cudownie spędzony wspólnie dzień. Tradycją w naszej Rodzinie jest tworzenie Bożonarodzeniowych ozdób. Również i wianków, jakie zawieszamy na drzwiach.  Nasze "rękodzieła" czy "rękoczyny" jak to osobiście określam pochodzą z  wyjątkowego i  bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu.  A "towaru" w nim tyle, ile wyobraźnia podpowie a oczy zobaczą... Najlepsze w odkrywaniu możliwości naturalnej materii mają nasze Maluszki :)  Może kolejne pokolenia będą już stałymi Klientami takiego sklepu? Zastanawiamy się jednak nad tym, jak bardzo trzeba o ten nasz kochany Las i Nature dbać. Jak bardzo należy ją szanować i pielęgnować... O tym kiedy indziej. Zaś podążając tropem poszukiwaczek pomysłów i ich realizatorek, kilka z nich poniżej w ramach Inspiracji dla nas wszystkich. Podobają się Wam ?

                                                                                                zdjęcia: Digs

8 komentarzy:

 1. bardzo ;):):) ja szyszki już latem gromadziłam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Jo :) Zatem mamy podobnie hehehehe. Dołączamy jeszcze miękki aksamit, papier, drewno ipt. i do dzieła. Życzymy powadzenia Tobie i pozdrawiamy cieplutko :)

   Usuń
 2. danke für die tollen bilder und inspirationen!!! liebe grüße von angie

  OdpowiedzUsuń
 3. Agie Hallo :) Ich bin froh, dass Sie sich wie im August. Wir haben bereits Kegel, Holz, Stoffe, Faden und wir arbeiten. Mit freundlichen Grüßen.

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne inspiracje, podoba mi się... wszystko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... dziękujemy bardzo:) Po to min. jesteśmy i wzajemnie* Z pozdrowieniami znad morza.

   Usuń
 5. Jestem uzależniona od tego bloga, jakże mi jest pomocny w planowaniu wystroju swojego domu :)
  Skarbnica pomysłów i dobrego gustu!
  Dziękuję ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow ! komplement jakich mało za co dziękujemy ! Z tym uzależnieniem to nie polecamy się aż tak bardzo, za to z przyjemnością łączymy Pasję :) Pozdrawiamy cieplutko :)))

   Usuń