SKLEP SCANDICONCEPT

niedziela, 22 lutego 2015

Harmonia czystej formy i koloru


Rano  "zajrzałyśmy" do pewno białego domu w Szwecji. Biel królowa kolorów. Pozwala nam w naturalny sposób przeżywać i zachwycać się aranżacjami, wystrojem, pomysłami czy inspiracjami. Wnętrza salonu, kuchni, jadalni, sypialni czy łazienki prezentują się bajkowo. Aż pojawia się chęć, żeby "pobyć" choć chwilę w takim domu. Biel z jej odcieniami  jest zachęcająca i czystą formą, sama prostota. Ten bazowy koloryt, podtrzymany zresztą meblami z drewna czy jutowymi dywanikami i narzutami w kwiaty, może zachwycić. Nic nie przynosi nam takiego ukojenia i relaksu jak właśnie jasne, przestronne miejsce z wyczuciem dobranymi dodatkami. Takiego wnętrza nie zdominuje czasowa moda na określany styl, model czy kolor. Takie miejsce już jest i mamy wrażenie, że ludzie którzy tam mieszkają doskonalone czują tę harmonię i czystość bieli. A my klasycznie za nią zwyczajnie podążamy. 

                                                                                                         Zapraszamy z życzeniami dobrego Dnia !!!                                                                                                                    zdjęcia. Bolaget


3 komentarze:

  1. Piękne i spokojne wnętrze, ja jednak potrzebowałabym kolorów, akcentów, wyraźnych odniesień. Może dlatego styl prowansalski, andaluzyjski czy marokański tak mnie pociąga. Dla mnie taka biel jest ponadczasowa, ale zbyt łagodna, zbyt poprawna.

    OdpowiedzUsuń
  2. beautiful!!! happy sunday, angie

    OdpowiedzUsuń