SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 2 czerwca 2015

Letniskowo i domowo jak to w Szwecji
Zapraszamy do letniego domku.  Domku jak z bajki. Domku w którym nawet w środku lata stoi niezawodna skandynawska koza do ogrzewania.  Jest dostojność starych mebli i okiennic. Co za podłogi...  Tam dominują wspaniałe kolory w tkaninach.  Przecież Szwedzi słyną również z ich wspaniałej jakości. Co zachwyca - jasne przestrzenne wnętrza, prostota i funkcjonalność. Taka "piramida", filar, fundament skandynawskiego "wabienia" mnie:) Podążamy więc śladami fotografa i podziwiamy dom wyszukując dla siebie też tego "czegoś" co przykuwa uwagę. Mały szczegół jaki zazwyczaj oczarowuje. Tym razem wybór jest tak duży więc tym samym trudny. Proszę, oto letni szwedzki domek. Nic dodać nic ująć. Perfekcja w każdym calu!

 
                                                                                                            via. Skona Hem 

7 komentarzy:

 1. Cóż tu dużo mówić..... po prostu pięknie :))
  Pozdrawiam cieplutko, Agness:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Very interesting blog. A lot of blogs I see these days don't really provide anything that attract others, but I'm most definitely interested in this one. Just thought that I would post and let you know.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niebieska weranda jak u Muminków :) Czasem sobie myślę,z e chciałabym znaleźć się wtych cudnych miejscach... Wystarczyłoby się tam UDAĆ i wszystkie problemy by zniknęły... Ech....

  OdpowiedzUsuń