SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Białe skandynawskie szafki

To najpopularniejsze skandynawskie półki. Szafki są z szufladkami, dość płaskie, mają kilka poziomów i charakterystyczne szczebelki, które przytrzymują nie tylko naczynia.  Obecne niemal w każdym domu i to nie tylko w kuchni czy w jadalni.  My mamy kilka innych propozycji ich wykorzystania. Polecamy Państwu zwłaszcza,  że można je znaleźć w Scandiconcept :)))

  Tradycyjna postać tej półki pozwala na ustawienie w niej gazet i książek. Również w pokoiku dziecka. Kilka ozdobnych drobiazgów do tego i pożyteczna dekoracja gotowa! Wyposażona jest również w szufladki w jakich można przechowywać drobiazgi potrzebne każdej Kobiecie w domu. Drobna biżuteria, klucze, spinki, zapinki, gumki, długopisy, karteczki, lista jest bardzo długa. Świetnie wyglądają też wyeksponowane w półeczce perfumy. To dobre rozwiązanie – nie tylko ze względów wizualnych. Dodatkowym atutem jest to, że zajmuje mało miejsca a zmieści dużo drobiazgów. 

Jest dostępna w www.scandiconcept.pl Z naszej strony gorąco polecamy zważywszy na fakt, iż obie z Kariną korzystamy z wygody i piękna jej posiadania :)
 
                                                                                         zdjęcia. Murator, Hubch

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz