SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 19 września 2015

Cóż za ściana ta ceglana

 
 
 
 
 
 
 
Ściana z cegły w tym małym domu dodaje mu charakteru, nieprawdaż :) Cegła ma to do siebie, że mimo małej powierzchni mieszanina odnoszę wrażenie,  iż oglądam całkiem spory loft.  To kolejne piękne mieszkanie w stylu skandynawskim z głównymi atrybutami, jakie podziwiamy z Kariną. Wnętrza pełne światła, bieli, ścianę z czerwonej cegły w salonie z kuchnią i bardzo i pomysłową alkowę, kącik do spania.  Biel mieszkania subtelnie kontrastuje z czernią,  a mieszkanie wypełnia pełnia światła z dużych okien.  Zresztą podobne mieszkania stały się olbrzymią Inspiracją, gdy ceglana ściana załatała "uszanowana" i odrestaurowana w domu Kariny, co widać na zdjęciach aranżacyjnych w ScandiConcept.pl :)  Detale widać szerzej gdy spojrzycie w źródło czyli Stadshem.se
 
 
 
 
 
 
 
 
                                                                 Żarówka na kablu tutaj
                                                            Girlandy Cotton Balls tutaj  
                                                                       Dekoracje tutaj 

2 komentarze:

  1. Ceglane ściany już od paru ładnych lat robią we wnętrzach niezłe "zamieszanie", ale oczywiście w pozytywnych tego słowa znaczeniu - i w sumie się nie dziwię, bo przy dobrze dobranej reszcie tak,jak to zrobiono na wstawionych tu zdjęciach, całość mieszkania prezentuje się naprawdę ciekawie. Zero nudy i jakże przyjemny klimat!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witamy. Dziękujemy za miły komentarz pod jakim się obie podpisujemy! Odwagi jednak wymaga chęć posiadania u siebie ściany z cegły. Nie jest to łatwa decyzja ale warta pojęcia o czym wiemy z autopsji. masz rację, nie ma nudy w takich wnętrzach - domach. Pięknie konweniują z dodatkami których już jest mniej i już :)

      Usuń