Przejdź do głównej zawartości

Skandynavisk stil i Inspiacje z Arktyki


 
 
 
 
 
 
 
 
Dziś wnętrze skandynawskiego domu, gdzie można rzeczywiście znaleźć miejsce na czas do refleksji, medytacji po to, żeby odzyskać równowagę wewnętrzną. Celowo wybrałam taki Klimat bowiem w pośpiechu życia Ludzie często zapominają o Czasie dla siebie. Tych kilku chwilach... A to wnętrze to nowoczesna skandynawska inspiracja połączona z tradycyjnymi elementami. Widoczne są wpływy Arktyki w postaci kolorów jak i  również elementów dekoracji takich jak rogi reniferów, skóry, wełna czy drewno, tak przecież istotne zimą. I choć za oknem (na zdjęciach oczywiście) widać siarczysty mróz i górę śniegu, to wewnątrz ciepło bijące kominka, kożuch, zapalone świece i... czas który zatrzymał się właśnie dla Nas i dla Was :)
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                    zdjęcia: Sveinung Brathenvia.via.79Ideas

Komentarze

 1. Bardzo urokliwy dom, dużo robią tu dodatki i ta rewelacyjna koza :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. zastanowił mnie ten dywanik. to zapewne tropy na śniegu ale ,w pierwszej chwili myślałam że wyżarło komuś dziurę ;)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jadalnia w pieknych kolorach i bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson