Przejdź do głównej zawartości

Duch lat sześćdziesiątych
Duch lat sześćdziesiątych na dobre zamieszkał w mieszkaniu sfotografowanym przez Jonas`a Berga. Kształty i grafika jak i meble przywołują ten okres w każdym miejscu domu.  jednak mnie zachwyciło zachowanie neutralnych, stonowanych kolorów, mimo, że stylistyka lat sześćdziesiątych może być bardzo barwna :) Tutaj jednak nastrój tego radosnego Czasu został zachowany. Zatem, jeśli podobają wam się czyste, głównie białe wnętrza z elementami designu minionej epoki obsadzonej w roli głównej,  to zaproszenie jest specjalnie dla Was.  To jest imponujące !!! Zaledwie 68 metrów kwadratowych powierzchni szwedzkiego mieszkania a tam ? Wnętrze, z charakterem i bardzo dobrym smakiem stylisty. 

                                                                                                                         zdjęcia: Stadshem.se

Komentarze

  1. Skandynawskie wnętrza są jednak najładniejsze. I można mówić, że brak w nich koloru, ale to właśnie nadaje im smak.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne. Uwielbiam połączenie cegły i drewna, sama się pokusiłam na taki akcent w swoim domu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson