SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 21 maja 2016

Widok na morze...'Dziś wizyta w Finlandii, a ściślej w domu fińskim domku wz widokiem na morze. Gdy patrzę we wnętrza domów blisko plaży, odnoszę nieodparte wrażenie, że byłam tam, że zmieniło się tylko kilka elementów w dekoracji i już. Ten subiektywny obraz wywołuje skojarzenie widoków z okien... Plaże, piach, kamienie. Prostota wystroju takich domów jest moim zdaniem absolutnie na miejscu. Wyobraźcie sobie te kilogramy piasku jakie wiatr nadmuchuje z pobliskiej plaży albo osobiście wnosicie go na stopach czy w butach wchodząc do środka :). Elegancja, która wypływa z prostoty stylu w jakim został urządzony" Ech, prawda to. Spójrzcie na każdy z detali. Nie ma przypadku przy jego ekspozycji. Jest za to lekkość, swoboda i przestrzeń która cudownie współgra z miejsce gdzie stoi dom... Enyoj :) 

                                                                                                            zdjęcia: Krista Kaltanen 

3 komentarze:

  1. Cudne wnętrza. Atmosfera wypoczynku i luzu, aż chce się też założyć szlafroczek i zrobić pyszną kawkę, po czym legnąć na leżaczku i napawać się ciepłem,słońcem i widokiem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widok przepiękny! Cisza, spokój już mi się marzy wieczorny spacer, a później kolacja na takim tarasie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mieszkałabym :) Mimo, że biel i czerń tu rządzi, a ja jednak lubię kolor, przynajmniej w roli drobnych akcentów, to jednak klimat, styl, prostota, użycie drewna i widok z okna rekompensują mi brak innych barw :)

    OdpowiedzUsuń