Przejdź do głównej zawartości

Biała skandynawska PerłaJak to miło, że Waszą uwagę w tak dużym stopniu przykuwają domy z jasnymi, przestronnymi wnętrzami.  Cieszy również fakt, że wpisy z naszego bloga stały się dla wielu z was Inspiracją do zmian,  przemian czy stworzenia od nowa swojego królestwa,  czyli anturażu w  domu.  Dzis kolejna Perełka którą jest szwedzki dom z Gothenburg`a. Jest piękny biały z wypełnioną światłem przestrzenią.  Ciekawe jest w tym domu to, dzięki eklektycznym akcentom przestrzeń jest przytulna i zachęcająca.  Na ścianach lustro,  ba luster jest sporo,  natomiast skórzane krzesła kontrastujące z bielom znakomitym połączeniem. I wiecie co ? Kiedy jakiś czas temu wprowadziliśmy się do nowego domu, od początku przyświecała nam Idea - jasno, czysto i przestrzennie. Włożyłam i nadal wkładam sporo wysiłku, żeby nie przesadzić z dodatkami. Pokusa znika gdy patrze na takie oto wnętrza jak ten dom w Gothenburga :)                                                          Aha, dom jest na sprzedaż więc jak wybieracie się do Szwecji możecie zajrzeć do środka :)                                                                                                                            zdjęcia : Lantliv

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson