Przejdź do głównej zawartości

Dom w zieleni i bieli skąpany








Dziś zaglądamy do domu Elizabeth Heier, norweskiej projektantki wnętrz, stylistki i blogerki.  Przy okazji polecam "look"na taras i patio w jednym.  Wyjątkowo urocze jak sami zobaczycie :)  Projektanci niezależnie od dziedziny w której pracują, mają szczególnie głębokie poczucie stylu i estetyki. Zachwycałam się tym faktem niejednokrotnie w blogu. To artyści, stąd ich niepowtarzalny talent tworzenia harmonijnych kompozycji. I nie ważne czy mieszkanie jest malutkie jak "dom lalek"czy też duże jak pałac. Uwielbiam oglądać wnętrza takich domów.  Są wyjątkowo urocze i pełne ciekawych detali. To jasne i artystycznie urządzone mieszkania czy domy. Przez duże okna do wnętrza "wpada moc" naturalnego światła... a dzięki pomalowanym na biało ścianach "metraż" wydaje się być znacznie większym niż w rzeczywistości.  Pomocna uwaga i dla mnie, choć na brak przestrzeni życiowej nie narzekam. Jest to w pewnym sensie sztuczka dla wszystkich tych, którzy mieszkają w małych mieszkaniach. A co najważniejsze - stworzyć wrażenie większej przestrzeni.  A co Wy co o tym sądzicie?














 







                                                                                                                   zdjęcia> Elizabeth Heier

Komentarze

  1. Jestem zakochana w bialych wnetrzach I nic tego nie zmieni...;))

    OdpowiedzUsuń
  2. biel i zieleń to dla mnie jakoś tak średnio, ale te fajne zestawienia z szarością naprawdę dają super efekty i są idealnie w moim guście :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
















zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
















                                                                        zdjęcia: Eric Olsson