Przejdź do głównej zawartości

Gdy szarość współgra z bielą...

 
 
 
 
 
 
 
Łagodność  kolorów jakie wymieniamy w tytule nie powinna dziwić.  Biel jest dla nas Królową Kolorów jak wiecie i tak nazywamy ją od lat. Szarość natomiast jest synonimem stonowanej i wyszukanej elegancji.  To kolor dostojny, szykowny i szlachetny. Miraż tych tworzy jedyną w swoim rodzaju gracje.  Jedyny taki miraż.  Elegancji tym kolorom dodają zieleń, odcienie szarości, stylowe i ponadczasowe  same w sobie. A jakie efekty może dać połączenie tych kolorów z dodatkiem drewna, zieleni i surowych ścian... Cóż, pisać nie będziemy. Zobaczcie sami. My jesteśmy absolutnie zauroczone :)
 
 
 
 
 
 
                                                                                                     zdjęcia : CARINA OLANDER

Komentarze

 1. Całkiem ciekawe połączenie, jednak ja zdecydowanie wolę coś weselszego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szarości w pokoju dziecka to zdecydowanie moje klimaty :) Szare ściany sprawiają, że wnętrze się "uspokaja", a kolorów i tak jest wiele w zabawkach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wnętrze jest dość stonowane, ale faktycznie ma w sobie coś uspokajającego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię połączenie bieli i szarości, według mnie to zgrany duet, u mnie w sypialni zdecydowanie dominują te kolory, dodałam jeszcze czarne dodatki. Jestem miłośnikiem minimalizmu i jestem zdania, że proste aranżacje są najlepsze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson