SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 22 września 2016

W domu gdzie gra Muzyka Prostoty...

 
 
 
 
 
 
 
Nasz stary rodzinny dom we wsi jest opleciony winogronami.  Piękne Grona zielonych i granatowych owoców jakie o tej porze roku aż goreją z dojrzałości.  Już czas po zbiorach. Więc są  dżemy, wino, konfitury... i cały bagaż wspomnień, westchnień i nostalgii... Ba, już jest :) 

Bowiem kiedy "łowię" w sieci piękną historię, kiedy owa opowieść poparta jest ciężką pracą i wyrzeczeniami, ale jej efektem jest Dom Marzeń, nie mam siły, żeby o tym nie napisać. Żeby nie pokazać  losów i potęgi serc, dzięki którym i burze były tylko bryzą. :) Czasem słyszę niemal zewsząd, że tak długo trwa budowanie, tak długo urządzanie, a później jeszcze... Układanie sobie życia w nowym miejscu. Cóż, lekarstwem dla mnie ( myślę, że nie tylko), niech będą słowa Gospodarza Domu jaki poniżej. " Zdałem sobie sprawę, że Rzym nie został zbudowany w jeden dzień. Może to trochę potrwać, ale warto być wytrwałym, zobaczyć wyniki wyszukiwania jako jeden Przelot. Jako jedną z Przygód w drodze o nazwie Życie. Możliwe, aby zrobić rzeczy, które nie muszą być stosowane do tego, co były pierwotnie przeznaczone.  Możliwym jest robienie rzeczy, które są ciche każdego dnia. Ale później Grają Muzykę Prostoty". Jedst jedno ale.  Dom został sprzdany i jak każda historia i ta ma swój koniec :)

                                                                                              A teraz zostawiam kilka Szczęść  ... i zapraszam  :)))

 


1 komentarz:

  1. Ach, jak te szarości się pięknie prezentują! Kolor na ścianach w salonie powala. Kuchnia wygląda niebanalnie, przyjemna odskocznia od wszechobecnego minimalizmu. Bardzo klimatyczne zdjęcia, chciałbym kiedyś dojść do takiego poziomu.

    OdpowiedzUsuń