Przejdź do głównej zawartości

Studenckie M1


Dziś w blogu propozycja M1 dla studenta w  Skandynawii. W jednym pomieszceniu mieści sie pokój, sypialnia, przedpokój i kuchnia. Łazienka tuż obok. Świetny pomysł na maksymalne wykorzystanie powierzchni choćby w postaci antresoli nad częścią kuchenną. Łóżko jest niemal nie widoczne z dołu,  za to intymność gwarantowana :) O podłodze w przedpokoju trudno nie wspomnieć :  bajeczne połączenie lekko bielonych, starych desek podłogowych z kafelkami.  I te stare rurki służące do potrzymania materacy przy pomocy solidnego sznurka !!! Czy dziwi Was coś ? Mnie osobiście absolutnie wszystko i oczywiście nic zważywszy na skandynawką pomysłowść.                                                                                                                           zdjęcia : Femina

Komentarze

  1. Fajowo. Najbardziej przypadł mi do gustu kącik kuchenny. Mega !

    OdpowiedzUsuń
  2. Sofa z pierwszego zdjęcia niespecjalnie mi się podoba, zamieniłabym ją raczej na coś materiałowego, bo wygląda trochę przyciężko. Ale reszta jest bardzo ciekawa, zwłaszcza pomysł z tymi malutkimi kafelkami i ciemną fugą.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson