Przejdź do głównej zawartości

Święta z umiarem i dobrym zamiarem...

Reklama goni reklamę...  Mam wrażenie, że właśnie nadmiar odsuwa od przeżywania, kontemplacji czy zadumy nad sensem Świąt... takie czasy. Jednak skoro to piszę,  a Wy czytacie oznacza to, że nie dla wszystkich moda i pośpiech są trendy :) Dziś jest właśnie czas i moment na SLOW...  I nie ważne, że atmosfera i aura gęstniej co raz bardziej. Za moimi oknami widzę tłumy skupione przy kiermaszowych budkach w okolicy pięknego Muzeum... Gdzie tu czas dla siebie i Bliskich?  Czas na spojrzenie w głąb siebie i miłą pogaduszkę z własnymi pragnieniami czy uczuciami ? Fajnie, że mogę sobie dziś pozwolić na takie pyszne chwile z Kariną,  ba  z całą Rodziną. Wiecie doskonale, że takie chwile to bezcenne chwile. Jedyne takie... Z kolei  Blog rządzi się swoimi prawami i blogosfera czuwa :) Tak więc po momencie na prywatę zdążam z aranżacją świąteczną.


Proponowane przeze mnie dekoracje świateczne możecie zrobić sami z wykorzystaniem dodatków dostepnych w ScandiConcept w kategorii Boże Narodzenie. Zabawa tym pyszniejsza i przyjemniejsza bowiem angażuje całą Rodzinę :) A dzieci jak to dzieci - zawsze "dorzucą" iskierke Radości, śmiechu i beztroski i twórczej świeżości !
                                                                                                          zdjęcia. House Doctor, Pinterest, Madam Stoltz

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson