SKLEP SCANDICONCEPT

czwartek, 8 grudnia 2016

Inspiracje i dekoracje Boże Narodzenie AD 2016

Uff, jakie to miłe uczucie móc skupić się na sobie, swoim wnętrzu, znaleźć chwilę skupienia i uwagi :) Jako że mamy jeszcze 2016 rok, co nie jest żadną nowiną, przyniosłam kilka kolejnych Inspiracji w ramach prezentacji dekoracji do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Dziś dekoracje w fińskim domu i takichże wnętrzach. Nie  wiem jak Wy, ale z tego co widzę, gdy reagujecie na wpisy i Was "kręcą" własnoręcznie czynione ozdoby i dekorację. Jak się mylę, poproszę o sprostowanie!

W całodziennej krzątaninie, w antrakcie szukania płyt CD  ( Mikołaj już a Święta niebawem),  szycia Butów Mikołajowych ( pod Prezent rzecz jasna nie tylko dla naszych Maluszków) i odbioru Nowości z Nordal i Madam Stlotz w drodze do sklepu ( już jest widoczny ) siadłam z przyjemnością do Bloga. I  jeszcze jedno, obiad w dniu zrobiłam,  zdążyłam przeczytać rozdział właśnie rozpoczętej książki.  Utuliłam Dzień pisząc sobie plan jak robię to od wielu miesięcy. I wiecie co - to działa.  Dzień nie rozłazi się w nicość o co nie trudno patrząc na  kartki w kalendarzu.  Uściski :)                                                                                                               zdjęcia. Room

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię taką dominację bieli w wystroju. Bardzo elegancko i klasycznie wygląda i w przeciwieństwie do ciemniejszych wnętrz, bardzo pozytywnie nastraja. tak ogólnie bardzo ciekawy efekt ;)

    OdpowiedzUsuń