Przejdź do głównej zawartości

Inspiracje i dekoracje Boże Narodzenie AD 2016

Uff, jakie to miłe uczucie móc skupić się na sobie, swoim wnętrzu, znaleźć chwilę skupienia i uwagi :) Jako że mamy jeszcze 2016 rok, co nie jest żadną nowiną, przyniosłam kilka kolejnych Inspiracji w ramach prezentacji dekoracji do tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Dziś dekoracje w fińskim domu i takichże wnętrzach. Nie  wiem jak Wy, ale z tego co widzę, gdy reagujecie na wpisy i Was "kręcą" własnoręcznie czynione ozdoby i dekorację. Jak się mylę, poproszę o sprostowanie!

W całodziennej krzątaninie, w antrakcie szukania płyt CD  ( Mikołaj już a Święta niebawem),  szycia Butów Mikołajowych ( pod Prezent rzecz jasna nie tylko dla naszych Maluszków) i odbioru Nowości z Nordal i Madam Stlotz w drodze do sklepu ( już jest widoczny ) siadłam z przyjemnością do Bloga. I  jeszcze jedno, obiad w dniu zrobiłam,  zdążyłam przeczytać rozdział właśnie rozpoczętej książki.  Utuliłam Dzień pisząc sobie plan jak robię to od wielu miesięcy. I wiecie co - to działa.  Dzień nie rozłazi się w nicość o co nie trudno patrząc na  kartki w kalendarzu.  Uściski :)                                                                                                               zdjęcia. Room

Komentarze

  1. Bardzo lubię taką dominację bieli w wystroju. Bardzo elegancko i klasycznie wygląda i w przeciwieństwie do ciemniejszych wnętrz, bardzo pozytywnie nastraja. tak ogólnie bardzo ciekawy efekt ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson