SKLEP SCANDICONCEPT

piątek, 20 stycznia 2017

52 m 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nasze pragnienia dziś zdominowały naleśniki :) Zima to taki szczególny czas, gdy naleśniki pod każdą postacią są bardzo mile widziane w domu. Poezja smaku :) Ciasto naleśnikowe w/g gramatury Babci Marysi od lat takie samo. Rodzinne przepisy skrzętnie chowane i przekazywane w przestrzeni międzypokoleniowej. Dziś, naleśniki ze szpinakiem z riccotą w sosie pomidorowym i parmezan do zapiekania w piekarniku. Palce lizać !   Samo ciasto było takie jak zwykle... czyli bez zmian w recepturze.  Py-cho-ta !!! W moim subiektywnym postrzeganiu życia, gdy pada hasło naleśniki z miejsca pojawiają się skojarzenia - dom, atmosfera, Rodzina. Jak Rodzina to dom, mieszkanie, miejsce gdzie wszyscy czujemy się dobrze i bezpiecznie. Gdzie nie goni nas czas, ani nie pośpieszamy się wzajemnie. Mamy więc czary ze szwedzkiego  przemysłu wnętrzarskiego - krainę z baśni. Unikalne szwedzkie mieszkanie :)

Zresztą, gdy zdjęcia mówią za siebie bezcelowe jest pisanie o nich. Nas uwiodły zarówno prostotą jak i złożonością formy. Zwyczajne przedmioty w niezwykłym aranżu. Naprawdę wyjątkowe. "Jak każdy dom" - dorzuca Karina i nie sposób argumentować inaczej tego stwierdzenia. Prawda jest rzeczowa :)
 
 
 
 
 

 


                                                                                                                             via. Entrance

2 komentarze:

  1. bardzo mi się mieszkanie podoba :)

    nalesniki na słono bardzo lubie

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo tak, tak cudownie... ta podłoga, stół - lampa nad nim, wystrój no i koza - cudo. A naleśniki mniam... zrobiliście mi smaka ;) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń