Przejdź do głównej zawartości

Dom duńskiego fotografa Mikkel Adsbol
Spójrzcie tylko na ten cudowny dom w urządzony w iście klasycznym  duńskim designie. Tak, w iście duńskim designie czyli prostocie i minimalizmie. Dom jest położony w północnej części Kopenhagi. Pełen uroku, wyjątkowości i bardzo dokładności w doborze dodatków i detali. Moją uwagę przyciąga  wszystko :) Och i ach...  Te drewniane stropy, więźby dachowe, kolory ścian, okna, podłogi, meble czyli wszystko... A te piękności  choćby w postaci francuskich luster ! Jednak te 240 metrów kwadratowych powierzchni daje olbrzymie możliwości do twórczej Inspiracji i Kreacji zwłaszcza, gdy chodzi o dom. Tutaj sercem u jest kominek. Za to jaki olbrzymi !!! Nic dziwnego zatem, że skupia uwagę :) Zresztą oceńcie sami.

                                                                            
                                                                                           zdjęcia : Mikkel Adsbol via. Bo bedre

Komentarze

  1. Dom piękny, pomieszanie nowoczesności z starością ... Jestem oczarowana. Lustra są przecudowne, kominek faktycznie jest sercem domu, ale sufit- zasługuje również na zauważenie- cudowny.
    Skromnie zapraszam w moje blogowe progi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna przestrzeń, piękne kolory, dodatki z klasą, minimalizm,ale z użyciem jak najlepszych materiałów

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson