SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 17 stycznia 2017

Sypialnia Chic & Cool


Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz - mówi przysłowie. Czyniąc analogie przez porównanie skojarzeń - jak sobie wymarzysz, zaplanujesz i zrobisz tak też będziesz miał w Życiu. Oczywiście biorąc pod uwagę sytuacji nie przewidywalne, przypadki, los, czy chwile bezsilności tak trudne do zniesienia w czasach totalnej zaradności  wielkich kompetencji.  Rano jak co rano budzę się w łóżku w sypialni. A sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To w niej spędzamy długie godziny odpoczywając i regenerując siły. Jak urządzić sypialnię, zastanawiam się od lat.  Szukam, poszukuję, Inspiruję się pomysłami z sieci by w konsekwencji włączyć własne pragnienia i potrzeby. Ewoluuję w tym zakresie w miarę panującego porządku czasów.  Mój bezcenny kapitał- doświadczenie życiowe włączam do kolejnych aranżacji w ramach zmian w sypialni. Odpowiedni dobór kolorów, materiałów i dodatków odgrywa pierwszoplanową rolę w jej aranżacji. Wielokrotnie zadawane pytanie : jak urządzić sypialnię, by nie tylko zachwycała wystrojem,  ale stała się prawdziwą oazą spokoju, czasowo zawieszone,  wraca ponownie.  Jeśli sypialnia jest miejscem, w którym spędzamy 1/3 naszego życia, to musi w niej być miło i przytulnie. Temu ma sprzyjać wystrój, który również przyniesie odpoczynek, odprężenie i regenerację sił.  Jak zaaranżować wnętrze sypialni, by każdego ranka budzić się do życia i z potężną dawką optymizmu? W tym nam pomagają i pomagały kolory. Odpowiedni ich dobór w aranżacji. Czy warto zatem w sypialni postawić na kojące, naturalne kolory i pastelowe barwy, które otoczą wnętrze relaksacyjną aurą? Wybór zależy od każdego z Nas i  Was :)))

                                                                                                                                 zdjęcia: seventeedor, Pinterest

5 komentarzy:

 1. WoW! Te lampki są wprost niesamowite ;) Piękne i nowoczesne pomysły na sypialnie. Chyba muszę zacząć planować remont. Taki styl idealnie mi odpowiada. Dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż nie do wiary, przedstawione przez Ciebie inspiracje są niczym kopiuj , wklej - z mojego Pinteresta hihi
  A to mówi samo za siebie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie to sypialnia musi być przede wszystkim jasna - musi tam wpadać dużo promieni słonecznych, gdy budzimy się w pokoju wypełnionym przez światło mamy pozytywniejsze nastawienie do nadchodzącego dnia :)

  OdpowiedzUsuń