Przejdź do głównej zawartości

Fajna Chata

Przed Nami dom w południowej Szwecji z początku XIX stulecia. Przy porannej kawie zanurzyłam się w toni i... Wow!!! Wyłowiłam w sieci  kolejną perełkę. Stary dom któremu czas tylko jest sprzymierzeńcem.  Jest na co patrzeć i co podziwiać. Skandynawski  urok czyli tradycyjny dom z drewna, twardo osadzony na fundamentach.  Ten dom to jest to.  Nasze ulubione drewno, podłogi, bielone ściany, patio czy dywany i starannie dobrane meble,  stworzyły naprawdę wspaniały klimat w domu,  dzięki umiejętnemu ich połączeniu. I te wspaniałe krzesła czy dodatki z drewna wiązowego... Im mniej tym więcej - pamiętamy :) Dziękuję za Wasze komentarze. Tchną miłością do Skandynawskich Klimatów. Taborety skandynawskie czy tkaniny dostępne są w ScandiConcept !

     

                                                                                                                  

                                                                                                                          Miłego wszystkiego  :)                                                                                                                              zdjęcia> Be Bedre

Komentarze

  1. Dom z bali! :)
    A do tego ten okrągły stół i... taborety? Bo chyba tak powinniśmy nazwać stołki dookoła niego - cudowne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Stary i z duszą, piękny. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson