Dzień milszy ze świecami,kwiatami i wspaniałym jedzeniem...
Malin Crepin jest aktorką. Mieszka z mężem dwiema Córeczkami w wieku 4 i 7 lat. nie małą rolę w Rodzina ma również  pies Acke. Mieszkają i żyją Sodermalm w Sztokholmie.  Podobnie jak wcześniej przezentowane w blogu Panie tak i Malin,  z powodu olbrzymiej ilości pracy jak i zaangażowania w nią ma poczucie winy w najważniejszej swojej życiowej a nie filomowej roli - w roli Matki.  Skąd My Polki to znamy ? :) Natomisat jeśli jest już w domu z Rodziną to " jestem całym swym jestestwem,  nie tylko ciałem, ale duszą i uwagą" Cały wywiad z Malin Crepin znajdziecie w Elle.se  Do bloga wybrałam kilka znaczących z mojego punktu widzenia i doświadczenia -  cennych przemyśleń. Oto one :

    Czy mozliwe jest zrównoważenie  życa rodzinnego i kariery zawodowej ?
Myślę, że możliwe jest znalezienie równowagi w braku równowagi.  Kiedy jestem w domu z moją rodziną, Jestem naprawdę,  istnieje. Dzieci wyjeżdżają ze mną prawie cały czas gdy pracuję i mam nadzieję, że będzie to inspirować je do realizacji własnych marzeń w życiu. Że staną się silne, niezależne i inspirujące. Czego więcej mogę chcieć?

Co Cię inspiruje?
Różne religie, historie,  ludzkie życie, które chcę opowiedzieć. I kolory, kształty i podróże. Kalifornia. Opuszczone domy. Stacje. Ruch. Rzeczy takie jak dźwięk kropli deszczu spadających na metalowy dach...  Ale niezależnie od wielu moich inspiracji, najlepszą rzeczą jest to,  by potrafić ją ( inspiracje ) podtrzymać. Inspiracja to tylko jeden oddech... 

Kiedy jesteś naprawdę szczęśliwa?
Kiedy po prostu życie płynie dalej. Kiedy mam równowagę w sobie. Kiedy dzieci śpią, szczęśliwe i zadowolone i kiedy sama czuję się zadowolona z mojej pracy.

Czego się boisz?
Największym strachem, nawet  nie do pomyślenia, to taki; że coś się stanie z moimi dziećmi. Moje lęki to też zwykłe nieporozumienia i opinie ludzi. Moja skóra jest zbyt cienki dla tego rodzaju rzeczy. Powinienem się hartować...

Czego nauczyły Cię dzieci ?
To, że w życiu nigdy nie będzie lepiej niż w tym właśnie momencie. Żeby nie gonić za szczęściem bo ono zwyczajnie jest.  
 
Jak odpoczywasz po ciężkim dniu  czy okresie ?
Nauczyłam się, że najlepiej po prostu przezyc te kilka trudnych dni . Przezyć. Walka nie zawsze pomaga, nauczyłam się, żeby te przykre emocje przechodziły przeze mnie. Nie zostawały we mnie Dostałam  dość siły, żeby poradzić sobie z trudnościam ponownie,  następnego dnia, lub następnego dnia po tym. Ale każdy dzień, dobry czy zły, jest milszy z zapalonymi świecami, świeżymi kwiatami i wspaniałym jedzeniem.
. 
                                                                                                            

                                                                                                              zdjęcia : Linda Alfvegren/Agent Bauer

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

House

Smukke trapper czy piękne schody w domu

Prostota świątecznych dekoracji