SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 15 marca 2017

Zmiana w domu pożądana...


 
 
 
 
 
 
 
Na wiosnę trzeba poczekać jeszcze kilka dni... Natomiast trudno nie odświeżając oferty w sklpie dla Państwa gustów i potrzeb.  Jeszcze odzywa się "rozgardiasz" związany ze zmiana platformy na której jest aktualnie sklep, ale adres nie zmieniał sie nic a nic :) Zatem Nowości sukcesywanie wypełnianją sklepowe wnętrza i ufam, że z czesem i Państwa domy.  Ileż radości  i przyjemności jest w rozkładaniu tych wszystkich cudowności do wnętrz, pracowni, ogrodów czy tarasów !!! Zatem, proszę o wyrozumiałość. Ład i przejrzystość wrócą:) Propozycje ScandiConcept nadal oscylują wokół prosty i minimalizmu. Im mniej tym więcej, oto nasza zasada :) Choć z innej strony patrząc, minimalizm jest dość trudnym w "trzymaniu" się zasad i w cenie (czasem).  Asortyment oczywiście z Danii - kolejne zjawiska z metalu, szkła i drewna i nie tylko.  Kilka propozycji ECO czyli bambusowe miseczki,  sztućce, szczypce, drewniane talerze i tace, len, bawełna czy dywaniki z juty. To przecież podstawowe surowce z jakich słynie skandynawskie wzornictwo i duński funkcjonalizm.  Piękne są te wszystkie rzeczy.   Dzbany, dywany, poduchy, narzuty, ceramika, szkło, tace, latarnie, lampiony, lampy . Oj, wymieniać można długo, bowiem lista jest zacna. Na zdjęciach kilka pięknych aranżacji. Tak dla "spokojności" ducha przed zakupami w Scandiconcept na jakie zapraszam z...  kubeczkiem herbaty i oczywiście Osobą z którą  nam najlepiej.


>>>>>  klkinąć by zerknąć na NOWOŚCI w SCANDICONCEPT  
                           
 
                                                                    - 10 % House Doctor
 
 
 
 
 
                                                                                              zdjęcia: Thadesignwalker.tumbrl.com


2 komentarze:

  1. Bardzo stylowe i eleganckie wnętrze. Uwielbiam minimalizm i również przy urządzaniu mieszkania jak i w życiu trzymam się zasady im mniej tym więcej. Te inspiracje idealnie odzwierciedlają tą zasadę. Uwielbiam takie przestrzenne mieszkania pełne lekkości.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne mieszkanko. Gdybym chciała podkreślić co mi się podoba to musiałabym wymienić wszystko. Moim zdaniem to kwintesencja skandynawskiego stylu, który uwielbiam i... jeszcze trochę się pogapię na zdjęcie;)

    OdpowiedzUsuń