Przejdź do głównej zawartości

W domu Malin Persson


W domu z Malin Persson spotykamy Damiano, Tiago, Milo i Cleo. Rodzina. Razem żyją w swoim wymarzonym domu w pobliżu morza w południowej Sverige. Gdy docieraja do nich redaktorzy z Elledecoration.se jest połowa września.  Jest to jedna z tych por w roku, kiedy liście zaczynają zmieniać kolor, a niebo jest  regularnie niebieskie.  Ekipa musi szczypać się wzajemnie raz po raz sprawdzając tym samym,  czy są w domu w kamienicy w Malmo, który wydaje się jakby przeniesiony bezpośrednio z włoskiego filmu. "Czujemy się trochę jak dzieci w Narnii transportowane z jednego świata do drugiego wyłącznie przez drzwi, a teraz mamy już pewność że jesteśmy wewnątrz legendarnego epicentrum :) ". Malin i trzej muszkieterowie piękna mała Tiago, Milo i Cleo czyli kwartet, zapraszaja na wnętrza już na dobre... . Malin Persson jest modelką, która opuściła zgiełk świata mody we Włoszech i z rodziną przenieniosła na północ, do domu spokoju, spełnionych marzeń i snu. Jak wiecie, Malin teraz działa również jako stylistka i blogerka w elledecoration.se. Cały wywiad z Malin znajdziecie własnie tam. Polecam ): Życze wytwornej podróży po  pięknym, eleganckim, przepełnionym Miłością domu Malin. Osobiście jestem pod wielkim wrazeniem... Słowa ? Zbędne.  Sama definicja "piękna" ma od teraz i na wieki rozszerzone o "coś" zupełnie innego znaczenie. 
 


                                                                                                  zdjęcia. elledecoration.se

Komentarze

  1. OMG! Faktycznie słowa są tu zbędne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Z wielką przyjemnością ogląda się takie galerie. Widać artyzm wyzierający z każdego kąta.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piekny dom, bardzo ciekawie urządzony. Nie wieje nudą. Można odrazu zorientować się, że jest to dom ludzi z artystyczną duszą. Chciałabym kiedyś zamieszkać w podobnym domu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson