Monochromatyczne łazienki IIŁazienki w naszych domach zajmują poczesne i godne miejsca. I nie tylko dlatego, że spędzamy w nich dość dużo czasu. Tam mamy czuć się i tak zresztą jest - wytwornie i majestatycznie. Jak to Kobiety :) Natomiast kiedy patrzę na tę wspaniałe i troszkę  antyczne i nieco industrialne w aranżacji  łazienki, z miejsca zaciekawia mnie wygląd reszty domu. Duże okno obok wanny  jest po prostu piękne. Surowo wyglądające kosze pasują tam jak znalazł, a dodatki w postaci luster, baterii, roślin czy innych decorów, są naprawdę wyborne.  Sama nie lubię wanny ( nie mam jej zresztą na rzecz pokaźnego prysznica) to z chęcią oddałabym się wodnym i cielesnym kąpielom w takim oto miejscu. Oj, jak miło patrzeć i "uszczknąć" dla siebie kilka pomysłów zwłaszcza, że MERAKI w ScandiConcept :) Miłego dnia życzę !
                                                                                                                     zdjęcia: Pinterest

Komentarze

  1. Elegancka jasna i widna łazienka z dużym oknem to jest to. Nie przepadam za odrapanymi i burymi ścianami. Może to jest modne, ale wygląda brzydko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie są śliczne. Inspirowałam się tą szarością że zdjęć i też mam szarą łazienkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne inspiracje! Uwielbiam taki styl. Swoją przyszłą łazienkę zamierzam urządzić w ten sposób. Zaciekawiła mnie ta betonowa umywalka i duży prysznic. Wyglądają świetnie :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

House

Smukke trapper czy piękne schody w domu

Prostota świątecznych dekoracji