Przejdź do głównej zawartości

Monochromatyczne łazienki IIŁazienki w naszych domach zajmują poczesne i godne miejsca. I nie tylko dlatego, że spędzamy w nich dość dużo czasu. Tam mamy czuć się i tak zresztą jest - wytwornie i majestatycznie. Jak to Kobiety :) Natomiast kiedy patrzę na tę wspaniałe i troszkę  antyczne i nieco industrialne w aranżacji  łazienki, z miejsca zaciekawia mnie wygląd reszty domu. Duże okno obok wanny  jest po prostu piękne. Surowo wyglądające kosze pasują tam jak znalazł, a dodatki w postaci luster, baterii, roślin czy innych decorów, są naprawdę wyborne.  Sama nie lubię wanny ( nie mam jej zresztą na rzecz pokaźnego prysznica) to z chęcią oddałabym się wodnym i cielesnym kąpielom w takim oto miejscu. Oj, jak miło patrzeć i "uszczknąć" dla siebie kilka pomysłów zwłaszcza, że MERAKI w ScandiConcept :) Miłego dnia życzę !
                                                                                                                     zdjęcia: Pinterest

Komentarze

  1. Elegancka jasna i widna łazienka z dużym oknem to jest to. Nie przepadam za odrapanymi i burymi ścianami. Może to jest modne, ale wygląda brzydko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie są śliczne. Inspirowałam się tą szarością że zdjęć i też mam szarą łazienkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne inspiracje! Uwielbiam taki styl. Swoją przyszłą łazienkę zamierzam urządzić w ten sposób. Zaciekawiła mnie ta betonowa umywalka i duży prysznic. Wyglądają świetnie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson