SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 4 marca 2017

Znośna lekkość Bytu


O ile można nosić się modnie tak też swobodnie modnie można żyć. Moda wnętrza! I to jest to. Zrobienie dobrego aranżu i zdjęcia nie jest przypadkowym zajęciem.  Podobnie jak nie przypadkiem jest widiczne ich gabarty :) Tylko tak wszelkie detale wyglądają wspaniale !

To sztuka wymagająca sporego nakładu pracy.  Może być również melanżem stylów i dodatków jak na zdjęciu lampa. Fachowcy branży stylistycznej twierdzą że znakomici styliści wnętrz doskonale mieszają rzeczy, zabytkowe przedmioty, tkaniny czy faktury. Dla mnie skromnej fanki jasnych kolorów i pomieszczeń jest to jedynie kolejny przykład na różnorodność gustów czy upodobań. Żeby dobrze wyeksponować wygląd, detale i przeróżne elementy na jakie watro zwrócić uwagę, potrzebny jest smak, gust i wyczucie. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, dowodów na to, że piszę o Fakcie a nie tylko Akcie :)
                                                                                                          zdjęcia. Alexanderwhitte.se

1 komentarz:

  1. Przepiękne zdjęcia. Ostatnie zwłaszcza mi się podoba. Uwielbiam balkony takiej wielkości - można wtedy je bardzo ładnie zagospodarować nie tylko meblami, ale przede wszystkim różnej maści kwiatami :)

    OdpowiedzUsuń