SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 29 kwietnia 2017

Skandynawskie Kuchnie
 
          
 
 Jako, że nie jesteśmy zwolenniczkami zwykłej mody która przemija tylko stylu - ten trwa - mamy dziś kolejny wpis trącący "myszką". Takie wnętrza, które są sercem naszego domu. To kuchnia. Niemniej równie ważnym i ulubionym przez nas miejscem, jest usytuowana tuż obok niej – jadalnia. Dziś słów kilka właśnie o jadalni, ale w naszym ulubionym stylu. Stylu skandynawskim oczywiście :) Zazwyczaj skandynawskie jadalnie prezentują się wyjątkowo efektownie. Utrzymane w tonacji bieli, szarości, miety, wanilii i beżu, już przy tzw. wejściu, zapraszają naszych gości do dużego, wygodnego stołu, przy którym każdy posiłek jest prawdziwą przyjemnością. Urozmaiceniem jasnych kolorów są barwne dodatki, najczęściej w odcieniach czerwieni, szarości, czerni i błękitu. Na kolorowej zastawie, zasłonach czy obrusach często spotkamy motywy florystyczne. Na temat pięknych i bardzo solidnych drewnianych mebli, w rzeczy samej jeszcze napiszmy. Dziś tylko dodatki...  A właśnie "diabeł tkwi w szczegółach". Typową dekoracją takiego wnętrza jest również piękna skandynawska ceramika.  Ta ostatnia nie schodzi z naszych półek nawet na moment by cieszyć i zaspakajacie w estetyczne doznania wszystkich. Zapraszamy z życzeniami miłego dnia! Drucine szafki ? Tutaj >>>>
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                              zdjęcia : Skona Hem 

2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia :) Kuchnia to serce domu, u nas spędzamy w niej dużo czasu bo lubimy gotować i przebywać właśnie tu. Ostatnio uzdatniliśmy wodę w kuchni filtrem żeby mieć zdrową wodę, filtr jest pod zlewem więc nie zakłóca wyglądu pomieszczenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne inspiracje! Kuchnia w stylu skandynawskim to bardzo dobry pomysł. Swoj mieszkanie urządziłam w tym stylu i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :)

    OdpowiedzUsuń