Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne preludium czyli kwiaty i wazonyWiosnę nosimy w sobie tak jak nieodpartą chęć posiadania kwiatów.  Idąc na spacer do choćby pobliskiego parku z trawy wyłaniają się te naturalnie piękne, ułożone w bukiety kwiaty polne,  zjawiskowo prezentując się w swoim naturalnym gronie. Aż uśmiech ciśnie się sam na twarz :) Dlatego dbając o Wasze potrzeby i zaspakajając tym samym pragnienie posiadania świeżych kwiatów czy choćby gałęzi we własnych domach, przyszłyśmy z kilkoma Inspiracjami ilustrującymi właśnie wazony, a tym samym kwiaty i bukiety.  Choć nie gustujemy w kwiecistych aranżach i dekoracjach czy  florystycznej aurze wnętrza, to tym razem uległyśmy ewolucji poglądów w kwestii delikatnych i zwiewnych kompozycji... Czy to  postawionych w wazonie na stole, wiszących w stosownym anturażu ze szkła, pojedynczo a może nawet w kilku szklanych amforach ustawionych blisko siebie.  W każdym razie ufamy, że każdy z Was znajdzie coś fajnego dla siebie. Nam się to udało czego w serca życzymy. Dziękujemy za wpisy pod postami w czasie, gdy Nas nie było. Cenne to Kochani zważywszy na brak odzewu czy choćby ukłonu od nas. Czasem jednak bywa...

                            Miłego  dnia skąpanego w słońcu i kolorach kwiatów w domu Kochani :)))  
   
Wszystkie te rodzaje sa oczywiście dostępne na naszych sklepowych regałach w ScandiConcept.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
                                                                                            
                                                                                                         zdjęcia : Madam Stoltz, House Doctor, Remodelista,Pinterest, Femina, Bolig.no

Komentarze

 1. Wspaniale to wszystko wygląda, takie przejrzyste wnętrze w połączeniu z kwiatami... Coś wspaniałego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiosna bez roślin to nie wiosna - świetnie pasują te kwiaty we wnętrzu. Oby ich jak najwiecej!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepięknie to wszystko się komponuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kwiaty są idealnym dodatkiem w takich minimalistycznych wnętrzach. Dodają im niezwykłego uroku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson