Przejdź do głównej zawartości

Kraina Bloomingville w ScandiConcept

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z przyjemnością zapraszam w podróż do Krainy Bloomingville. W ofercie ScandiConcept.pl czyli sklepiku znajdą Państwo miękkie i puszyste poduszki, pledy, narzuty i koce w jednym, dywany, lampy, a także popularne ostatnimi czasy, lampiony, świeczniki oraz ceramikę skandynawską. Bloomingville to przede wszystkim funkcjonalność i niebanalne motywy, które potrafią stworzyć klimatyczną przestrzeń. Na plan pierwszy wysuwa się oszczędność jaka przejawia się podejściem "ludzi Północy" do przedmiotów. Są praktyczne, stabilne i łatwe do przenoszenia. Zapraszam do składania indywidualnych zamówień przez Państwa. Bloomingville posiada w swojej kolekcji niemal ascetyczną stylistykę. I stąd właśnie bardzo bogata oferta celowo postarzanych artykułów do domu. Są również dostępne na naszych regałach. To stylowe niemal ascetyczne wzornictwo... Prostota i surowość wyglądu, naturalne materiały to typowa stylistyka w nowoczesnym wydaniu. W kolekcji Bloomingville dominują pastelowe barwy. Zapraszamy do zapoznania z nową propozycją wystroju wnętrz oraz dodatków do dekorowania czy przechowywania. Modern, styl minimalistyczny w duńskim wydaniu, styl skandynawski w pełnej karasie, new vintagezdobywa uznanie w całym świecie.  Bloomigville na dobre już ustabilizował swoją pozycje i markę na amerykańskim rynku designerskim, a to  zważywszy na mocną pozycje USA w gospodarce - wyznacza kierunek w światowych trendach. tak więc Szwdlka w Nowym Yorku jak pisałąm w blogu to nie przypadek :) 


Do końca weekendu kubeczki w sklepie są dostępne z - 15 rabtem a poduszki z - 10 % !                                                                                                                               zdjęcia. Bloomingville

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson