SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 12 czerwca 2017

Relaks i spokój w Domu Zielonym

 Ten dom był prezentowany  blogach  wcześniej.  Same miałyśmy okazję przedstawić te niebanalne wnętrza, ale w innej aurze.  Zatęskniłyśmy więc za zielenią i proszę, jest zieleń we wnętrzach Pani Małgosiu i inne cudowne Panie z Ladnebebe.pl  którym dziekujemy pięknie za wsparcie, zrozumienie i dużą porcję smacznej cierpliwości Marto Brelińska :)  Jak to dobrze mieć Serce i odczuwać bicie Dobrych Serc wokół siebie.  Wokół Nas Drodzy Państwo :)


                                                                                                                        zdjęcia: Nordic Design

7 komentarzy:

 1. Piękne wnętrza! Masz rację, że nieco surowe, ale rośliny w nich umieszczone nadrabiają wszystyko - jest życie, może więc i być przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam kwiaty we wnętrzach cały czas mam je u siebie w domu /mieszkaniu ,teraz znowu roślinność jest trendy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale się prezentują te wnętrza, fakt są dość surowe, ale myślę, że zastosowanie koców, miękkich poduch i puszystych dywanów pozwoli wnętrzu nabrać nieco więcej przytulności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chyba niezbyt lubię takie duże przestrzenie - może dlatego że zawsze jak jest w takich pomieszczeniach zawsze tam jest zimno... Ale z drugiej strony fajnie urządzone naprawdę fantastycznie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie wnętrza. Zdecydowanie mogłabym zamieszkać w takim mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne aranżacje. Jestem zachwycona. Rośliny dodają uroku i życia tym wnętrzom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna i bardzo w moim eko stylu :) Do naszej wybraliśmy nawet ekologiczne materace do spania i mamy bardzo dużo roślin :)

  OdpowiedzUsuń