Przejdź do głównej zawartości

Relaks i spokój w Domu Zielonym

 Ten dom był prezentowany  blogach  wcześniej.  Same miałyśmy okazję przedstawić te niebanalne wnętrza, ale w innej aurze.  Zatęskniłyśmy więc za zielenią i proszę, jest zieleń we wnętrzach Pani Małgosiu i inne cudowne Panie z Ladnebebe.pl  którym dziekujemy pięknie za wsparcie, zrozumienie i dużą porcję smacznej cierpliwości Marto Brelińska :)  Jak to dobrze mieć Serce i odczuwać bicie Dobrych Serc wokół siebie.  Wokół Nas Drodzy Państwo :)


                                                                                                                        zdjęcia: Nordic Design

Komentarze

 1. Piękne wnętrza! Masz rację, że nieco surowe, ale rośliny w nich umieszczone nadrabiają wszystyko - jest życie, może więc i być przytulnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbiam kwiaty we wnętrzach cały czas mam je u siebie w domu /mieszkaniu ,teraz znowu roślinność jest trendy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniale się prezentują te wnętrza, fakt są dość surowe, ale myślę, że zastosowanie koców, miękkich poduch i puszystych dywanów pozwoli wnętrzu nabrać nieco więcej przytulności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chyba niezbyt lubię takie duże przestrzenie - może dlatego że zawsze jak jest w takich pomieszczeniach zawsze tam jest zimno... Ale z drugiej strony fajnie urządzone naprawdę fantastycznie wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie wnętrza. Zdecydowanie mogłabym zamieszkać w takim mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne aranżacje. Jestem zachwycona. Rośliny dodają uroku i życia tym wnętrzom.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna i bardzo w moim eko stylu :) Do naszej wybraliśmy nawet ekologiczne materace do spania i mamy bardzo dużo roślin :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson