SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 6 czerwca 2017

Maria Montti w SztokholmieDom przepiekny, dom tajemny, dom wyobraźnią szyty... Mieszkanie znajduje się na w pieknym miejscu i jest wyjątkowe, twórcze i piękne jak rodzina, która w nim mieszka i zyje..  Maryia, Eric i Noel spotykają się w swoim gronie w dopiero piątek... Dziwne ? Przez kilka dni w tygodniu każdy ma swoje zajęcia, swoją prace i hobby. Trudno to wszystkop robić wspólnie, nieprawdaż ? Wchodząc do wnętrza juz od progu drzwi mozna odnieść subtelne wrażnienie, że chcę wejść do środka na oboad, że chcę nnoralnie zatańczyć. Przyjemnie, radośnie i In spirująco. Aura wyczarowana nie przez przypadek.  Maria Montti pracuje jako stylistka i to zarówno w galach, gdzie „czerwony dywan” jest bardzoi rozpoznawalnym atrybutem jak  pracy z Noomi Rapace czy na pokazach mody Fashion Week w Sztokholmie.. Trudno nie wspomnieć o teledyskach Titiyo między innymi. Jak sama twierdzi " Obecnie pracuję jako stylistka i konsultant. Jest kilka elementóe składających się na fakt lubienia mojej pracy. Ale sens jej wykonywania dają mi w zasadzie ludzie, z którymi pracuję. Przede wszystkim mam dużo radości i przyjemności. To wspaniałe uczucie".
 
Maria uważa, że najważniejszą powinnością Jej jako matki jest i było przekazanie Synowi  pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa. " Żyjemy w czasach, gdzie spokój ducha stał sie i przeżytkiem i pożądaniem z drugiej strony.  Nie uczymy dzieci  życ w spokóju. Uczymy je natomiast jak egoistycznie i zacząć używać słów takich jak „moja czekolada, moje zabawki, moje życie,  mój wybór”. „My” to nic innego jak ego. A kiedy ego przychodzi mądrość wychodzi.  Tylko wiedza nie pozostaje w tyle.  Ja uczę Syna,  aby nie chodzić samotnie w życiu i na drodze do dobrobytu. Uczę Go przezywania Życia  innym, a innym z nimi też. " Mądrość jest zdobywana nie wraz z pozycją, ale moim skromnym zdaniem wraz z doświadczeniem jakie mamy od Życia. Zatem crodo brzmi - żyjmy mądrze i nie sami z Ego w pokoju. Więcej mogą Państwo przeczytać w Elledecoratoion.


 


                                                                                                                    zdjęcia.  Elledecoration.se

3 komentarze:

  1. Wnętrze z niesamowitym charakterem! Zaskakuje dosłownie od sufitu po podłogę (brawa dla odważnych właścicieli). Niemniej tak jak dom zachwyca i jego Pani, która z pasami siwych włosów zdaje się być niekwestionowaną królowa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne zdjecia. Bardzo inspirujący wpis :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakoś nie mogłam się przemóc żeby zaakceptować kafelki na ścianie i spojrzeć łagodnym okiem na te pomieszczenia, ale jak się zagłębiłam w dodatki, z szczęśliwe osoby tam mieszkające - od razu inaczej spojrzałam na to miejsce i teraz mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń