Przejdź do głównej zawartości

Dom                                                                                                               
                                                                                                                    zdjęcia:  Bostadsratt

Komentarze

 1. Piękne wnętrze, zupełnie w moim stylu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wnętrze na pewno ciekawe, eleganckie połączenie bieli z czernią zdecydowanie trafia w mój gust. Ale lubię też intensywne, żywe barwy, więc na pewno pokusiłabym się o jakieś dodatki - może o jakieś obrazy do kupienia w internecie, najchętniej czerwone. Kombinacja bieli, czerni i czerwieni wygląda jeszcze bardziej efektownie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dużo w tym mieszkaniu wymieszanej czerni z bielą, a to jest ten balans który uwielbiam od dziecka dlatego mieszkanie w 100% jest w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. This is a really good idea that you have going on. manufacturing
  หนังไทยใหม่

  OdpowiedzUsuń
 5. Czerń i biel wyglądają świetnie w nowoczesnych mieszkaniach jak tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szare odcienie królują, ale nawet dobrze to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne wnętrze, klasyczne połączenie bieli z czernią. Wygląda szalenie stylowo!

  OdpowiedzUsuń
 8. Odświeżcie wnętrze przy pomocy fototapet, nasze mieszkanie po tapetowaniu całkiem się zmieniło, teraz aż chce się wracać do domu i zapraszać gości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepięknie przygotowane wnętrze! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson