SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 15 listopada 2017

Elegancja i styl Prostoty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W taki dzień jak dziś czyli pełen wigoru, animuszu  i pracy, przyszedł momencik na oddech... Oddech, czyli podzielenie się tym co dziś "wydobyłam" z sieci internetowego Oceanu. Ten elegancki dom został emanuje Prostotą, a  nawet  zwyczajną  surowością ! Uwielbiam,  gdy wnętrze jest przytulne i zarazem pełne harmonii oraz ładu. Spokoju wnętrza, jakie w nim panuje.  Nie chodzi tylko o tzw. porządek, brak nieładu czy rozgardiasz.  Przecież to są zdjęcia z katalogu,  więc z zachwytem spoglądam na prostotę i funkcjonalność zamknięte w ... elegancji i stylu :)  Dom to. 60 metrów kwadratowych powierzchni. Moją uwagę zwraca minimalizm oraz fakt, że od samego początku czuję, że dom jest własnością...   Co spojrzenie to nowy, inny detal wkomponowany w całość bez zarzutu :) Miłego dnia.
                                                                                                                          zdjęcia :  Bobedre

3 komentarze:

  1. Świetne wnętrze. Marzę o tym, by w swoim życiu dojść do takiego momentu, w którym będę mogła być dumna z posiadania podobnego mieszkania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie się prezentuje to wnętrze warto sobie przeglądać takie wnętrza może coś nas zainspiruje do stworzenia czegoś u siebie

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne mieszkanie, tak jak Natalia, marzę o tym, aby mieć swoje 4 kąty, z których będę dumna :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń