Przejdź do głównej zawartości

Plecak czyli backpack


Plecak ne jedno ma imię, czyli wygląd, nieprawdaż, jak choćby ten dostępny w sklepie o który Państwo pytają. Dlaczego ? Otóż jednym z dużych problemów, gdy się chodzi na uczelnię lub do biura, jest znalezienie pasującej torby lub plecaka. Codziennie nosimy jakieś notatniki, długopisy, laptopa, tablet, portfel wypchany kartami etc., więc fajnie byłoby znaleźć odpowiednie i wygodne opakowanie na dobytek. O ile jeszcze zwykły sportowy plecak ujdzie, gdy udajemy się na zajęcia (bo mamy casualowy strój, sportowe buty, często również krótkie spodenki - co ja akurat uważam za przegięcie, ale o tym kiedy indziej), to zdecydowanie mniej pasuje on do stroju smart casual (a na potrzeby wpisu uznajmy, że to każdy zestaw z mniej formalnymi spodniami, koszulą i kardiagnem lub marynarką). Do ubioru na co dzień lub smart casualu z kardiganem albo mało formalną marynarką (len, bawełna, wyraziste kraty, żywe kolory) proponuję … plecak. Tak, bo istnieją “eleganckie plecaki”, czyli takie wykonane z naturalnie plecionych liści palmowych, bez sprzączek, przeszyć i cudów-wianków. W ten sposób możemy np. wygodnie przyjechać na rowerze a później pójść po zakupy czy spacer z niczym nieskrępowanymi rękami. Cóż to za wygoda !  Słowem, fajnie mieć w szafie coś tak uniwersalnego.
                                                                                        zdjęcia. Pinterest

Komentarze

  1. Rzeczywiście jest to dość wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla kobiet, dla których liczy się nie tylko dobry wygląd ale i praktyczność :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson