Przejdź do głównej zawartości

Dom

 
 


 
                                         zdjęcia:  zdjęcia: Gravity Home


Komentarze

 1. Fajna kuchnia. W ogóle pierwsze co mi wpadło w oczy to ten kran. Świetny pomysł tak go wbudować w ścianę, super to wygląda. Do tego klasyczna biel, elegancko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, białe, schludne wnętrza - uwielbiam takie połączenia. Biel i surowość drewna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie aż taki stary bardzo ładny i stylowy jest ten dom, bardzo jasno jest nie wiem czy przez za duże oświetlenie do zdjęć czy po prostu taką robotę robią te białe ściany.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne klimatyczne wnętrza, szczególnie spodobała mi się łazienka, połączenie bieli i czerni wyszło tutaj świetnie ! Chciałabym kiedyś mieć tak u siebie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim marzeniem jest mieć dom w stylu skandynawskim gdzieś na wybrzeżu... Póki co planuję remont mieszkania i właśnie w takims tylu je urządzę , przynajmniej będę mieć namiastkę tego wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson