Przejdź do głównej zawartości

Magiczne kropelki
Zaczynam odczuwać już intensywnie długie wieczory. I choć dni są piękne, niemal letnie w pełni świecącego blaskiem słońca, to już  po godzinie 18 zaczyna się prawie noc... Kaskadowo mieniące się złotem liście za dnia, w nocy sa czarne. Ucichł już śpiew ptaków,  a pękające pod stopami uschłe liście wieszczą jesień. Jesień piękną, magiczną, pełną kolorów w tym roku. Ale jak jesień to jasień. Więc wyciągam "świetliki" w domu. Nie te z czerwca :) Moje aktualne świetliki to ledowe lampeczki. malutkie kropelki czy gwiazdek na cieniutkim kabelku, druciku dzięki którym mogę swobodnie ułożyć dekorację. Ułożyć to raczej nie właściwe określenie. Wyczarować magię delikatnie oplatając światełka wokół roślin, wazoników, wokół okna, na parapecie itp. Wyobraźnia w miarę potrzeby podopowiada pomysł i nadaje dekoracji nowy kształt choć zmieniają ułożenie drucikowej instalacji z kropelek. Girlandy i światełka led dostępne są w sklepie, a póki co, kilka Inspiracji. Photo : Pinterest

Oj tak, pozmieniam zdjęcia w ofercie jaka jest aktualnie dostępne w sklepie bowiem te po prawej stronie już ... straszą :) Do miłego.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson