Przejdź do głównej zawartości

Magia mieszka_agnie
  


Czy wierzycie w magię, czym owa magia w ogóle jest? Pojęcie niezwykłego, nieziemskiego, nierealnego? Czary, a może iluzja spektaklu w rękach manualnie utalentowanego iluzjonisty ..? magiczne chwile są każdego dnia o ile łaskawie zechcemy stanąć w pogoni za czasem... Czas, Pan zarządzający naszymi pragnieniami, potrzebami, życie.  Przecież pod niego są podporządkowane codzienne czynności, obowiązki, praca, szkoła, itp. itd :) Serio ? A może tylko luźne dywagacje związane z realnym i tym magicznym wymiarem, stąd tak bardzo miłym, ciepłym, a czasem utęsknionym jak dla przykładu święta :)  Wczoraj odkryłam nowy wymiar Magii. Wieczorkiem smutna bez powodu, zamknięta w sobie bez przyczyny, wiecie taki stan pt. nikt mnie nie kocha, nie mnie rozumie, jestem taka sama, biedna ;) Tak, miałam się niczego wiedzieć źle bez żadnego powodu... Delikatne puk, puk z telefonu. Ręka ważąca tonę powoli otwiera Instangram.... Magia. Magia jest w nas, Magia jest w drugim człowieku.


 


Magia. Magia jest w nas, Magia jest w drugim człowieku. Żadne tam sztuki dla  sztuki Iluzjonisty, tylko realne poczucie więzi z drugim człowiekiem, z inna Osobą.  To dopiero Cuda ! Dają powera i kopa do działania jak dziś. Wiecie, jestem szczęśliwa kobietą  primo bo nią jestem. Secundo, to fakt, że mam wśród licznych znajomych w realu, znamienitą Znajomą w wirtualnym świecie. Takie czasy :)  Nie wiem skąd, ale od samego początku czułam olbrzymi Dar we wrażliwej Duszy Agi. Talent to jedno, jest jak diament. Z tym, ze jak diament bez obróbki jest niezauważalny, tak tez talent Agnieszki poparty i oparty na ogromnie pracy błyszczy. Dla mnie błyszczy nieustannie. Zaskakuje, jak światło odbite w pryzmacie szlifowanego diamentu w zależności od jego źródła, którym go akurat oświecono czy na jaki piedestał wystawiono. I dzięki Ci Agnieszko, ze nie jesteś jak kamień, bezwolna, że masz osobowość, która każe Ci podążać własnymi drogami i pozwala tym samym docierać do tych zakamarków Duszy, które drzemią... Pozwalają się Tobie dotknąć, rozbudzić z uśpienia i wyjść, wyjść do Nas ludzi i dając radość twymi pracami, Inspiracjami i projektami.   Nie jest łatwo pisać gdy zdjęcia mówią i przemawiają do Duszy obrazem... dziś zatem słów kilka o kadrach Agnieszki Nawary. To piękne aranżacje w klimacie nadchodzących Świąt Bożego narodzenia, z delikatnym akcentem świąteczności :)  


Bombki są w sklepie, które Agnieszko uczyniłaś właśnie magicznymi. Zapraszam Was serdecznie w podróż w której możecie odkryć bardzo wiele subtelności, wrażliwości i detali, tak ważnych przecież i w codziennym życiu. Bo czyż Życie nie składa się z drobnych rzeczy ? :) Z takiej właśnie MAGII.i.Komentarze

 1. Piękne dekoracje, stylowe, dość minimalistyczne - podobają mi się!

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że w końcu zaczęła się już gorączka na boże narodzenie. Bardzo lubię ten czas, ozdabianie domu, przygotowywanie prezentów, spotkania z rodziną, piękny to jest czas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny inspirujący post:) Fajne dekoracje świąteczne, powoli już trzeba się w nie zaopatrywać, już się nie mogę doczekać tego pięknego czasu. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne dekoracje. Chciałbym coś takiego zobaczyć w swoim domu. Na pewno łatwiej byłoby poczuć magię świąt jak i tego całego okresu. Chyba dopiero po wyprowadzce to się uda. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wpis :) Już się nie mogę doczekać bożonarodzeniowych inspiracji :) Pojawią się u Ciebie jakieś? Uwielbiam stroić dom na czas świąt, piękny i magiczny to jest czas.

  OdpowiedzUsuń
 6. Były okoliczności w życiu, że nie było pieniędzy na zakup prezentu dla dzieci na Nowy Rok. Ale w nowym roku są cuda. Wziąłem udział w internetowym mikropożyczce za pośrednictwem strony internetowej firmy Racoon Go. Następnego dnia udało mi się go szybko spłacić, ponieważ znalazłem pieniądze na ulicy!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson