Przejdź do głównej zawartości

Prostota duńskiego domu w Święta

 
 
 
 
 
Dzień dobry Państwu :) Przypuszczam, że czas to odpowiedni i potencjalnie długi do stosownego przygotowana się do świąt Bożego Narodzenia. Choć jesień jeszcze "wybrzmiewa" za plecami, to właśnie stąd, że za placami zaczynam śmiało patrzeć do przodu. Plany? Jasne, że mam. Pomysłów także nie brakuje. Zatem zaczynam tegoroczny cykl w poście dotyczący przygotowań do świat, samych świąt i Prezentów. Na przekór pogodzie, szukałam dziś harmonijnego, wypełnionego spokojem wnętrza aranżacyjnego. I jestem w duńskim kąciku, fantastycznie udekorowanym i wykorzystanym w swojej niewielkiej przestrzeni. Nigdy nie kryłam swoistego rodzaju sentymentu do tego rodzaju elegancji. Uwielbiam come back do przeszłości w połączeniu z możliwością spojrzenia w nią z punktu teraźniejszego. I oczywiście niekwestionowana strona praktyczna korzystania z różnych elementów w aranżacji świątecznych. Scandiconcept można znaleźć wiele fajnych rzeczy. Szczerze polecamy zwłaszcza dzwoneczki, dzwonki, miseczki i t-light`y w złotym kolorze czy ozdoby z papieru w rodzaju origami. Uniwersalne i świetne.  Co sadzicie  o takim świątecznym mieszkaniu? Czy moglibyście być w nim szczęśliwi?  


Dziękujemy Wam za komentarze dotyczące wcześniejszych wpisów. Fajnie jest czuć, że proponowane Inspiracje są inne, że wzbudzają emocje, że macie różne odczucia, opinie czy zdania na ich temat. Ach, ci Skandynawowie :) 


 Taboret z drewna wiązowego >>>>
Gwiazdki do dekoracji są dostępne  tutaj >>>>
 Zawieszki do dekoracji dostępne są >>>>> Drewniane tace można kupić >>>>>
 Choinki >>>>
 Bombki dostępne są >>>>>

 
 

Całość aranżacyjnego wnętrza może wyglądać na przykład tak jak na zdjęciu powyżej.  Ale jestem pewna, że w Państwa domach będzie cieplej i przytulniej. Viola !  Photo. Boligliv
 

Komentarze

  1. Dekoracje są bardzo proste, ale mają w sobie coś urokliwego:-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson