House

 
 

                                                                                               

Komentarze

 1. Jak pięknie i jasno. Uwielbiam połączenia bieli i drewna, wydają mi się takie naturalne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Malowniczy dom. Norwegowie mają wyczucie dobrego stylu. Ta łazienka jest zachwycająca i do tego ta przepiękna wanna wolnostojąca. Boskie! Pozdrawiamy cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Norwegowie znają się na rzeczy. Mają w sobie takie naturalne poczucie dobrego stylu. Nam najbardziej podoba się wnętrze łazienki. Ta wanna wolnostojąca pięknie dominuje. Pozdrawiamy cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Norwegowie znają się na rzeczy. Mają w sobie takie naturalne poczucie dobrego stylu. Nam najbardziej podoba się wnętrze łazienki. Ta wanna wolnostojąca pięknie dominuje. Pozdrawiamy cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przestaje mnie zadziwiać jaka siła jest w tej prostocie. Niby nic a trudno oderwać wzrok. Dla mnie to bardzo mile zaskakujące wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam taki minimalizm! Cudowna podłoga :) Mam słabość do takiego drewna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zachwycający ten grzejnik! Próbuję takiego znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W Polsce chyba nie do końca jest rozumiana ta idea domów i wnętrz skandynawskich. Na tych zdjęciach bije z nich harmonia i pewien sens takiej aranżacji.

  OdpowiedzUsuń
 9. Coraz częściej styl skandynawski stosowany jest w Polsce i można go zauważyć nie tylko w charakterystycznych budynkach szczególnie rekreacyjnych, ale również w aranżacji przestrzeni mieszkalnej - salonie

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty