SKLEP SCANDICONCEPT

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

W moim magicznym domu...


 Dla kogo była to tajemnica to była. Dziś spuszczamy kurtynę milczenia:) Kilka dni temu pisałyśmy o domu cudów. Rzeczywiście wszystkie zdjęcia pochodzą z  wielkiej agencji o światowym zasięgu pn. Living Agecy. Lecz dla wytrawnych naszych czytelniczek nie była to żadna "zmyłka" czy też konspiracja. Tak  dziewczyny, macie absolutną rację. Dom jaki i dziś Wam pokażemy, odsłaniając kilka kolejnych przecudnych w nim miejsc to zjawiskowy dom Johanny - blogerki In my House. Piękny jest ten dom. A tam widoczne dodatki z House Doctor, Madame Stoltz czy Bloomongville. Przy okazji - spodziewamy się nowości z tej ostatniej.  Już teraz zapraszamy po dodatki jakie zobaczycie na zdjęciach, a są również dostępne na półkach scandiconcept.pl Czy zauważyliście, ze Duńczycy mają słabość do tzw. stylu cottage? Krótko mówiąc rzeczy, jakie znajdują swoje miejsce właśnie w małych wiejskich  czy letniskowych wnętrzach. I obowiązkowo, rzeczy postarzane czyli vintage lub wprost stare!!! Cieszy nas to, że możemy powoli dokonywać podobnych zanim w dekorowaniu własnych przytulnych kącików.  Prosimy zerknąć ile radości  i uciechy mogą dać  proste rzeczy które, jak to u nas jest zasadą - nie zastąpią jednak Rodziny ani Przyjaciół. Karina właśnie zwróciła uwagę na moją "koszomonię":) Cóż, moja kolejna słabość po za lampami i krzesłami - kosze z wikliny, rattanu i kochane druciaki... bezcenne i praktyczne. 
  

                                                              zdjęcia: Living Agency

2 komentarze:

 1. Uwielbiam dodatki z tych firm i z niecierpliwością wyczekuję nowości w sklepiku :)
  Miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne inspiracje, i miłym zaskoczeniem jest dla mnie oryginalny asortyment w sklepie
  na pewno będę często wpadała dodaję do obserwowanych
  zapraszam do mnie http://www.decolatorium.blogspot.com/
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Dom szwedzkiej Projktantki

  Oto dom w Sztokhlomie z 1800 roku. Właścicielką jest  Carin Wester skandynawska projektantka mody. Nie o modzie jednak dziś tylko o miesz...

Etykiety