wtorek, 14 września 2021

Świat według House Doctor AW21

 ... świat designu oczywiście :) Jeśli napiszę, że Dania na czele designu stoi... Karina już protestuje! Więc nie napisze pół prawdy, bo fakt,  poza nią jest kilku wyśmienitych producentów designu i trudno z tym dyskutować. Ponieważ mamy zaległości w prezentacji kolejnego duńskiego Producenta, jakim jest właśnie House Doctor. Jaki jest House Doctor w sezonie jesień/zima 2021? Od jakiegoś czasu próbujemy to zdefiniować, skatalogować piękne, surowe rzeczy dostępne na regałach Scandiconcept.pl Jest to trudne ponieważ każda definicja będzie jedynie subiektywną konstrukcja zdaniową, a nie obiektywnym wglądem w rzeczy jakie można w HD zobaczyć. Od delikatnej stylizacji przez bardzo praktyczne i użytkowe przedmioty po wyrafinowane i pełne finezyjnej prostoty komody, stoły czy szafki. A jakie lampy.... Tu ja wymiękam ponieważ mam słabość do oświetlenia i "podam rażona ich urokiem"."Dość pisania" mówi Karina. "Niech ta mała galeria House Doctor powie sama za siebie". Zapraszamy do Scandiconcept gdzie możecie znaleźć akcesoria wystroju wnętrz właśnie z House Doctor także.

I jakże istotny fakt ! Mianowicie wróciłyśmy w cudzysłowie oczywiście, czyli przejrzałyśmy  asortyment House Doctor sprzed kilku lat i wiecie co ... Zdumiewa i cieszy zarazem spójność kolekcji. Miło widzieć stonowana kolorystykę, której wczesnej nie było. Kolory uspokajają.  Surowe formy mebli łagodzą delikatne dywany czy poduszki. I oczywiście jako nowość - kuchnia wraz z kolekcją,a le o niej w kolejnym poście w blogu do którego juz teraz zapraszamy gorąco.

 Lampion >>>>>

 

Wózek, barek Roll >>>>

Stolik ścienny z drewna mango  >>>


 

Lustro okrągłe House Doctor >>>>


Taboret Lao House Doctor >>>>

 

Lampion Pillar House Doctor >>>>

 

Skrzynia House Doctor >>>>

Zaparzaczka do herbaty House Doctor >>>
Pudełka dekoracyjne House Doctor >>>>>
Dywan Arte >>>>
Kosze Balie House Doctor >>>>
Wazon Arti metalowy  >>>>>
Stolik Teaky >>>>
Wieszak Loop >>>>>

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wielokulturowa tożsamość Ann Keren

  „Każdy zakątek mojego mieszkania może stać się miejscem do pisania, komponowania, a także miejscem spotkań rodzinnych. To słowa wybrane pr...

Etykiety