SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 10 lipca 2024

Dom nad morzem

 
Czy wiecie że... wakacje w Skandynawii to poważna sprawa. Większość Skandynawów bierze co najmniej trzy tygodnie wolnego, aby cieszyć się dobrą pogodą. Ale nie jest niczym niezwykłym, że w dobrym roku potrzeba czterech lub więcej tygodni. W tym Skandynawowie zdecydowanie mają rację. Wiele osób wykorzystuje ten czas na relaks, reset i po prostu cieszenie się wszystkim, co ma do zaoferowania skandynawskie lato, w zaciszu własnego domu, domku letniskowego lub przyczepy kempingowej – bez czekania na dzień pracy. Rozkosz! A może tak przeprowadzka do Skandynawii ze skutkiem natychmiastowym ? ;) Ta piękna, nowoczesna willa wykonana znajduje się tuż nad morzem na wyspie Aspo w oszałamiającym archipelagu Karlskrona. Składa się z kilku budynków i jest przystosowany do stylu życia wewnątrz i na zewnątrz. Drewniana elewacja i wnętrze odzwierciedlają otaczającą przyrodę, a duże okna i drzwi zapewniają, że wszystkie pokoje mają bezpośredni dostęp do wspaniałego otoczenia. Gotowi by poczuć inspirację?

 
Piękna prostota. Uwielbiam prostotę, coś, co jest niezwykle ważne w domku letniskowym. Im mniej rzeczy masz, tym mniej musisz sprzątać, pozostawiając więcej czasu na relaks! Zwróć uwagę na subtelne zmiany w drewnie, a jako akcent wprowadzono także delikatną szarość. Wystarczy, aby wnętrze było ciekawe, nie umniejszając widoku na morze. Szczególnie podoba mi się to, jak wiele okien i drzwi można otworzyć od razu, dając poczucie, że jesteś na zewnątrz.

                                                                  via. myscandinavianhome

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

O NAS

Moje zdjęcie
Jesteśmy Matką i Córką. Łączy Nas pasja - życie w zgodzie z naturą, prostotą i estetyką. Jesteśmy miłośniczkami niekonwencjonalnych pomysłów i kreatorkami przestrzeni swojego życia. Orędowniczkami spokoju i symbiozy w nieznośnej czasem "lekkości" bytu. Dziękujemy za odwiedziny i dziękujemy również wszystkim za Wasze piękne komentarze; doceniamy każdy z nich.

Modern vintage.

 Piękny sobotni wieczór zwieńczony kąpielą w wodach morza i słonecznych. Upał ? Nie, ale nad polskim akwenem jest rzeczywiście cieplutko. Ko...

Etykiety