SKLEP SCANDICONCEPT

sobota, 17 grudnia 2011

Białe jest kuszące

  "Białe jest bardzo kuszące ale też dość niebezpieczne". Tak nas pouczał znawca tematu, czyli projektant wnętrz. I rzeczywiście trudno się z tą tezą nie zgodzić, zwłaszcza, że nasz nowy dom jest pełen bieli... Ale nie jest biały :) Dziś kolejna porcja świątecznych kompozycji. Piękne i eleganckie i jakże dostojnie, choć nie pozbawiane nuty spokojnej Radości jaka płynie z atmosfery zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ufamy, że pozytywnie wpłyną na Wasze samopoczucie. Naszego nie jest w stanie zepsuć nic. Nawet taka szara pogoda jaka przywitała dzień i nas wraz z nim.  Zresztą wystarczy że  spojrzymy na te jasne i wykwintne w prostocie aranżacje. Zapraszamy w pogodną podróż po Krainie Bieli. Może troszkę żal, że brakuje Królowej Śniegu i Dziadka Mroza i tych śnieżynkowych  Elfów. O Renifera z saniami jesteśmy raczej spokojne :)  Drewniana taca z drugiego zdjęcia jest dostępna w sklepie >>>

 ... znalazłam przypadkiem ten wpis sprzed 3 lat. Był w kopii roboczej. Zadziwiająca jest niezmienności stałości treści bez przerostu nad formą obrazu :) 
W świątecznym menu kulinarnych smakołyków nie zabraknie. Nasza jedna z wielu "ofert" przystrojenia bożenarodzeniowego stołu.

zdjęcia : Skona Hem, Greig, Ikeablog
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz