Przejdź do głównej zawartości

Uroczy biały apartament w Oslo.

iiiiii już niedziela. Zaraz jadę nad morze po spokój i garść pomysłów. Tak jest każdorazowo. Niemniej przed samym wyjazdem chcę Wam pokazać piękny biały dom w Oslo. Ci, którzy mnie już znają wiedzą, że kocham białe domy. Ale ten mały, zaledwie 61 metrowy apartament, spełnia również inne wymogi czy zapewnia inne walory jakie gwarantują pełną satysfakcję estetyczną. Ten dom jest Vintage!!!  A vintage też kocham:) Tak więc biały dom z akcentami vintage i elementami skandynawskiego Modern. Czego chcieć więcej! Do tego jeszcze drewno i belki. I otwarta szafa... i mnóstwo miejsca na książki :) I... Na szczęście dom jest już sprzedany więc pakuję się i wyjeżdżam. Nie, nie do Norwegii, ale nad polski Bałtyk . Do zobaczenia wieczorem.

                                                                                                                            

                                                                              zdjęcia: Finn i Bliss Nordic

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson