Przejdź do głównej zawartości

Dekoracje Inspirowane Naturą


Poniedziałek... Pierwszy dzień Tego Tygodnia. Zanim rzucę się w pogoń za mniej lub bardziej uroczymi dodatkami do świątecznej dekoracji stołu i domu, zerkam na to co już mam. A  mam tasiemki, kokardki, wstążki i inne cudeńka z pasmanterii. Te Skarby odgrywają nieocenioną rolę w chwili "tworzenia dzieł własnych i nie tylko"  czyli tegorocznej  koncepcji na Święta. Zresztą pisałyśmy już o tym więcej, w miarę ochoty proszę tylko kliknijcie tu. Ponieważ wczoraj spędziliśmy  urokliwe pół dnia nad morzem, więc mam kilka dodatkowych skarbów ze sklepu o nazwie "Natura". Zawsze naturalne materiały mogą bardzo pomóc w dekoracji wnętrz. Kamyki, gałązki, suszone drewno, suszone kwiaty lub stożki . Nie ma znaczenia co. Dzięki własnemu wyborowi można świetnie wykreować nowy, świeży aranż. Czy wiecie ile zabawy może dać samo znalezienie dekoracji w naturze? Jeśli tylko macie choć krótką wolna chwilę, zachęcam do spaceru z Rodzina, Przyjaciółmi lub choćby samemu ze  sobą. Przed nami święta. A w nich nie tylko o dekoracje chodzi. Dla mnie tradycyjnie to czas w jakim ciepło grona Rodzinnego, atmosfera Radości i Miłości, salwy śmiechu znad stołu czy na tarasie świadczą o tym, że to właśnie Ludzie są najważniejsi. Dodatki schodzą na plan dalszy. Co wcale nie oznacza, ze znikają ze sceny, prawda  :) Oto kilka niestandardowych  pomysłów z natury zaczerpniętych.
 
                                                             
                                                                        zdjęcia: Wunderwieb

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson