Przejdź do głównej zawartości

Boże Narodzenie w kolorze lawendy
Przygotowałam raz dom do Świąt Bożego Narodzenia, dekorując go dodatkami w kolorze lawendowym. Mieszkałam jeszcze na poddaszu, gdzie belki stropowe czy skosy dachowe, były w kolorze mahoniu. Te kolory ślicznie ze sobą współgrały, oddając nam nutę spokoju, ukojenia i świątecznej rodzinnej bliskości, połączonej mirrą. Kolor jak dla mnie, pasujący w wielu  miejscach i przy wielu okazjach. Jest w nim jednak coś arystokratycznego a zarazem bajkowego. Wszystkie dodatki mają nieziemski urok i piękno. Zresztą, proszę, spójrzcie jak można przygotować dom, by Święta Bożego Narodzenia miały właśnie taki powab. Tym razem jest to Skandynawskie Boże Narodzenie w kolorze lawendy i wrzosu. Zdjęcia zobaczyłyśmy w katalogu "Home & Cottage". Przytulne norweskie Boże Narodzenie, jakie łatwo można sobie wyobrazić. Wspaniałe naturalne tkaniny, proste fasony i jaki dobór kolorów :)

P.S. We wczorajszym wpisie dodałam kilka zdjęć... Śliczne Green xmas :) 
 


  

   zdjęcia. Home&Cotage", Ikeablog, 79ideas, Pinterest


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson