Przejdź do głównej zawartości

Szykowne i tanie świąteczne dekorowanie

 


Nie trzeba większych wydatków, nie potrzebne są duże pieniądze, natomiast niezbędna jest pomysłowość i wyobraźnia. Wystarczy wziąć kilka gałęzi z modrzewiowymi szyszkami lub innych, zwykłych z jesiennych rodzinnych spacerów. Potrzebne są  dowolne dodatki czy ozdoby świąteczne,  jakie na pewno są  w wielu domach i gotowe!!!  Święta Bożego Narodzenia dzięki uruchomionej wyobraźni mogą zamienić się w te jedyne, niepowtarzalne i jakże naturalne. A sam akt przygotowywania bądź dekorowania domu, można cudownie wykorzystać by pobyć z Rodziną i rodzinnie kreować nastrój i aurę. Nic nowego, ale same nie możemy znaleźć wystarczającej ilości gałązek... Mamy jeszcze kilka dni więc wszystko jest możliwe czego i Wam życzymy :) 

      zdjęcia: Pinterest

Komentarze

  1. Jak to mówią najważniejsze to mieć pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza fotografia - marzenie! Ja też gałęzi nie mogę znaleźć - niby nic prostszego, ale jednak w mieście ...zastanawiam się gdzie mogę bezkarnie i bezpiecznie sobie pościnać. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Modrzewiowe gałązki i wszystkie inne patyki są bardzo wdzięczne. Postoją nie tylko podczas świąt ale też długo po, aż do samej wielkanocy. Bardzo mi się podobają :))

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson