SKLEP SCANDICONCEPT

środa, 18 grudnia 2013

Szykowne i tanie świąteczne dekorowanie

 


Nie trzeba większych wydatków, nie potrzebne są duże pieniądze, natomiast niezbędna jest pomysłowość i wyobraźnia. Wystarczy wziąć kilka gałęzi z modrzewiowymi szyszkami lub innych, zwykłych z jesiennych rodzinnych spacerów. Potrzebne są  dowolne dodatki czy ozdoby świąteczne,  jakie na pewno są  w wielu domach i gotowe!!!  Święta Bożego Narodzenia dzięki uruchomionej wyobraźni mogą zamienić się w te jedyne, niepowtarzalne i jakże naturalne. A sam akt przygotowywania bądź dekorowania domu, można cudownie wykorzystać by pobyć z Rodziną i rodzinnie kreować nastrój i aurę. Nic nowego, ale same nie możemy znaleźć wystarczającej ilości gałązek... Mamy jeszcze kilka dni więc wszystko jest możliwe czego i Wam życzymy :) 

      zdjęcia: Pinterest

3 komentarze:

  1. Jak to mówią najważniejsze to mieć pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza fotografia - marzenie! Ja też gałęzi nie mogę znaleźć - niby nic prostszego, ale jednak w mieście ...zastanawiam się gdzie mogę bezkarnie i bezpiecznie sobie pościnać. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Modrzewiowe gałązki i wszystkie inne patyki są bardzo wdzięczne. Postoją nie tylko podczas świąt ale też długo po, aż do samej wielkanocy. Bardzo mi się podobają :))

    OdpowiedzUsuń