Przejdź do głównej zawartości

Rajskie poddasze w Goteborgu

Pozostaje dzisiaj do końca skandynawska :)  Miałam dość pracy którą uwielbiam, niemniej po za pracą, uszyłam dwa lniane obrusy zainspirowana pomysłem z katalogu i teraz z wielką przyjemnością patrzę na swoje dzieła. Nie ma to jak śnieżnobiałe obrusy na stole. Cieszą oczy i to jak :) Swoją drogą jak bardzo przydatna jest umiejętność szycia docenia to każda z Was, która potrafi szyć lub nagle trzeba szybko zrobić małą poprawkę w wyjściowej kreacji, albo co ważniejsze, uszyć sukieneczkę dla Córuni bo akurat jest pod ręką ten cudny materiał w groszki... Cóż, nie ma to jak własna maszyna do szycia.  Ten przydługi wstęp jest zapowiedzią do zobaczenia pewnego mieszkania w Goteborgu w budynku z 1863 roku.  68  metrów kwadratowych z dwoma pokojami i kuchni oraz łazienką. A że jest to mieszkanie na poddaszu to...  Bajka !!! Białe ściany rozpraszają piękne światło. Drewniana podłoga aż kusi, żeby zdjąć buty i chodzić po niej na bosaka głaszcząc deskami stopy albo też zwyczajnie można położyć się na niej i zrelaksować. A belki stropowe dodatkowo podkreślają nietuzinkową wyjątkowość wnętrza. Cóż, proszę zerknąć. Dostać się do tego domu, jest krokiem w raju, wszystko jest białe i Brakuje tylko aniołów, aby zakończyć inscenizację do pięknego spektaklu o stylu życia :) 


                                                                                                                                  zdjęcia : Alvhem

Komentarze

  1. Wspaniałe wnętrza!! niesamowicie z gustem i z klasą, a sypialnia na poddaszu - po prostu mistrzostwo!! <3

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson