Przejdź do głównej zawartości

Wiejskie życie w Dalarnie

W przepięknym starym domu tuż przy krętej polnej drodze w  Mockfjard w Szwecji,  żyje i mieszka  Sanna z rodziną. Stworzyła ona prawdziwy letni raj dla siebie  i bliskich.  Dom  tym bardziej godny uwagi, zważywszy na fakt,  iż  wszystkie niemal rzeczy z wyposażenia wnętrza czy dodatki do ogrodu  Sanna znalazła na pchlich targach.  Zresztą zobaczcie sami zwłaszcza, że zdjęcia opowiedzą więcej i ciekawiej, niż słowa które jedynie zostaną zaproszeniem do wejścia w inny, świeży świat :)  I jeszcze jedno. Podobnie oryginalną ceramikę można dostrzec w naszym sklepie. Czasowo realizujemy zamówienia drogą mail`ową. Zapraszam pięknie !                                                                                                                         zdjęcia : Lantliv

Komentarze

  1. Wspaniałe klimatyczne miejsce. A stół w ogrodzie i jego oprawa wyglądają cudownie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson