Przejdź do głównej zawartości

Duńska Sandrine


Ceramiczna kamionka z połyskiem porcelany, talk w skrócie można opisać jedną z ciekawszych jak dla mnie serii ceramiki z Bloomingville o ciepłej nazwie Sandrine Grey. Początkowo sceptycznie, a obecnie z zachwytem piszę o tej ceramice. Pisze tym bardziej  bowiem do świat zostało jeszcze troszkę czasu więc jest miejsce na świąteczne wpisy. natomiast ceramika o tej porze roku, gdy jesień na dobre gości a aurze i klimacie, kubek z ciepłym napojem, dzbanek na mleko, ciastka na półmisku, sałatka w misce czy kolejny półmisek np. z wędlinami ... To nie marzenie wywołane skurczem zgłodniałego żołądka. To rzeczywistość z jaka mam przyjemność obcować każdego dnia. Dziś i Państwu polecam tę ceramikę. Jest dostępna w ScandiConcept.pl Wygląda bajecznie. I Ci z was którzy gustują w skandynawskim stylu i Państwo, którzy wolą nieco bardziej rustykalny klimat czy Schaby Chic wdzęk znajdą dla siebie odpowiedni akcent. 
W końcu stop pęknięciom na desce w kuchni. W końcu pewność, że  deska, która mamy jest wolna od rodników grzybów czy innych żyjątek jak to na deskach jest,  na szczęście nie groźnie   :)  Słów kilka o desce do ... kuchni, krojenia, serwowania przekąsek, kanapek itp. Ta, dostępna w sklepie jest z drewna kauczukowego.  Drewno kauczukowe jest niezwykle wytrzymałe, odporne na zadrapania, uderzenia i spękania, co dodatkowo powoduje iż coraz chętniej jest wykorzystywane właśnie w kuchni. 
                                                                                                                              zdjęcia. Bloonigville

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Skandynawskie dekorowanie, czyli kolejne Pomysły na Boże Narodzenie AD 2012

zdjęcia: bloomingville, House Doctor, Tine K, Walter&Co, Madam Stolmt, Ikea, Printerest, Ideas79. Emma

Dom nad morzem

Tenprosty, alepiękny letnidomekmógłby stać przy bałtyckim wybrzeżu, zwłaszcza, że mamy ostatnio iście afrykańskie temperatury:) Jak to miło pomarzyć i wyobrażaćsobierelaksw komfortowymhamakuicieszyć się tymmarzycielskimwidokiem!A że po dzisiejszym dniu spędzonym nad morzem jeszcze czuję zapach słonej wody i piasek we włosach, jestem prawie jak na urlopie, niemej prawie, czyni zasadniczą różnicę :) Mam nieskrywaną olbrzymią potrzebęwakacji!I chociaż czuję zmęczonie to otoczeniutego wspaniałegoscapemorskiejChurchhaven, West CoastNational Park wRPA mogłabym niemal natychmiast odzyskać siły i energię. Tam czuć miłość i symbiozę odkrytejprzestrzeni!Zwłaszcza, zadaszenie domu zzapierającym dech w piersiachwidokiem naturkusowe wodymorza...  A Wy, cosądzicie otym wspaniałymdomku?Kto z Was chciałby tam spędzić kilka dni?
zdjęcia: perfecthideaways.co.za


Lustra na ścianie i trochę nowości...

Właśnie przeglądam nowy katalog Tinek Home... Bajka i czary w zasięgu wzroku. Nie mogę się oderwać od pięknego wydania, kredowego papieru i świetnie przygotowanej oferty. Z drugiej strony mam włączony komputer i kilka zdjęć z domu, właściwie poddasza w Malmo. Strych jest jasny z białymi ścianami ipodłogą i akcentami naturalnego drewnailuster. Blogerka Malin ma też takie lustra u siebie! Uwielbiam, gdy wlustrachodbija się światłodając  wdomu wrażenie przestrzeni. Jest to cudowne i piękne. Swoją drogą nie skończyłam jeszcze malowania ( postarzania) swojego własnego lustra... Zdążę z pomocą Kariny skończyć własne dzieło a tymczasem wracam do Tinek Home Catalogue :))) Życzę miłego dnia !
                                                                        zdjęcia: Eric Olsson