SKLEP SCANDICONCEPT

wtorek, 28 listopada 2017

Prezenty za-Pakowanie
Od lat zwracam bardzo dużą uwagę w co i jak pakuje bożonarodzeniowe Prezenty. Karina zresztą też. Ba, bardziej niż ja sama, czego ostatnio doświadczyłam organoleptycznie :) Uwielbiam naturalne dodatki w ich prawdziwych kolorach. Może właśnie dlatego w sklepie Scandiconcept.pl  tak jest dużo asortymentu w kolorach Matki Ziemi na Boże Narodzenie i nie tylko. Wiele ozdób  świątecznych jakie pasują niemal wszędzie. Z doświadczenia wiem, wiemy i Wy wiecie, że każda z obdarowanych przez  osób, dostrzega te ujmujące piękno jakie płynie z samego sposobu przygotowania Prezentu. Bowiem samo opakowanie czyni je już takim. Prostota zachwyca. Gdy tylko znajdziemy coś naprawdę ładnego  spieszymy się, żeby Wam to pokazać. Powodów jest kilka. Primo, czas, którego grudniu jest jakby mniej. Secundo, same czerpiemy pomysły jakie skrupulatnie zbieramy. Tertio, prostota jest u nas Królową Natury i w oparciu o taką bazę powstają nieziemskie kompozycje. Tylu ilu jest ludzi, tyle samo gustów. Sztuka pakowania prezentów jest rzeczywiście warta uwagi. Spośród kilku kolejnych propozycji na zapakowanie bożonarodzeniowych prezentów, dzisiejsza jest pierwsza.
Piękny papier dekoracyjny jest dostępny w sklepie >>>>                                                                                                                      zdjęcia. Pinterest

8 komentarzy:

 1. Ale świetny pomysł na opakowanie do prezentów!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie wyglądają tak zapakowane paczki. Taki mały poradnik na pewno mi się przyda podczas tych świąt. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwykły szary papier a jak można ładnie go wykorzystać. Bardzo fajne inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie zapakowane starannie my też zawsze staramy się pakować jak najlepiej bo jest to ważne żeby ten prezent jakoś ładnie wyglądał ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna sprawa, bardzo mi się podoba sposób zapakowania tych paczek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z prezentami to zawsze jest problem, ciężko ogarnąć co komu kupić. Zawsze to dla mnie największa przeszkoda ;) Ale kreatywne przystrajanie prezentów to już czysta przyjemność, największa frajda :)
  __________
  http://gtm-pv.pl/zawory-bezpieczenstwa.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapakowane na bardzo wysokim poziomie, powiem że bardzo się zdziwiłem jakością, na prawdę świetnie prezentujące się prezenty.

  OdpowiedzUsuń